Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

Kopš pagājušā gada marta skolas ierastajā kārtībā daudz kas mainījies. Viena no šādām izmaiņām ir visu klātienes olimpiāžu atcelšana. Vizuālās mākslas olimpiādi tās specifikas dēļ īstenot tiešsaistē nav iespējams, tādēļ pagājušajā gadā skolēniem nebija iespējams piedalīties šaj ikgadējā Aizkraukles sadarbības novadu mākslas pasākumā.

Lasīt tālāk ...

13. oktobrī Neretas novada 9. - 12. klašu jauniešiem notika divas interesantas un noderīgas karjeras izglītības nodarbības. Tās vadīja Jauniešu akadēmijas “Pacelt pasauli” (http://www.paceltpasauli.lv/) dibinātāja un vadātāja Dace Briede – Zālīte.
Katram jaunietim būs jāpieņem lēmums, ko darīt, kad tiks aizvērtas skolas durvis. Ir daudz iespēju, bet kura piemērotākā, pareizākā?

Lasīt tālāk ...

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā ir tradīcija sveikt, pārsteigt un iepriecināt skolotājus piektdienā pirms Skolotāju dienas, kas tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā. Skolotājiem svētkus parasti rīko tieši 11. klases skolēni, katru gadu izdomājot ko interesantu. Šī gada 11. klase skolotājus uzņēma pašu izveidotā “kafejnīcā”.

Lasīt tālāk ...

Atskatoties uz 2019. gada jaukajām atmiņām par ZZ Čempionātu, vēlējāmies arī šajā gadā piedalīties. Diemžēl lielais Čempionāts maijā nenotika vīrusa radīto ierobežojumu dēļ, toties septembrī bija iespēja tikt uz ZZ Čempionāta klašu dienām.
Lai tiktu uz šo piedzīvojumu, klases komandai vajadzēja izveidot 3 memes (jokus) saistībā ar kampaņu “Spēks pateikt NĒ”, uztaisīt TikToku un neparastu klases bildi. Tā kā šo visu veiksmīgi izdarījām, bijām viena no 40 laimīgajām klasēm, kas tika uz pasākumu.

Lasīt tālāk ...

Mēs, 8.klases skolēni, 2.oktobrī devāmies uz Siguldu. Diena bija saulaina un skaista. Pirmā pietura bija Gūtmaņa ala. Tā bija ļoti skaista ala ,bet man nepatika, ka cilvēki uz alas sienām bija izgrebuši sirdis ar saviem vārdiem. Pēc tam mēs kāpām augšā pa trepēm, bija grūti, jo tās bija ļoti stāvas. Mēs devāmies pa takām uz Turaidas pili. Pa ceļam mēs apmeklējām Turaidas baznīcu un akmens skulptūras Dainu kalnā. Braucām ar gaisa vagoniņu un izgājām šķēršļu joslas “Tarzānā”. Tur visas trases bija interesantas. Īpaši brauciens ar rodeļiem.
Ronalds

Lasīt tālāk ...

Jau ceturto gadu septiņiem vidusskolēniem – Montai Apeinānei, Kārlim Plusniņam, Samantai Cvetkovai, Trīnai Pavlovičai, Martai Ragelei un Kristīnei Boldaševičai – bija iespēja saņemt Neretas novada uzņēmēju stipendijas par labām sekmēm, panākumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, sporta sacensībās un aktīvu darbību ārpusskolas aktivitātēs. Seši skolēni saņēma pilnās stipendijas, bet viens – veicināšanas stipendiju. Seši skolēni stipendiju saņēma jau atkārtoti, bet 10. klases skolniece Kristīne – pirmo reizi.

Lasīt tālāk ...

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi