Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

12. maijā 10. klase viesojās Jēkabpils novada Kūku pagastā SIA ,,Saules alpakas”, lai izmantotu konkursā “Radošā Zemgale” vinnēto dāvanu karti. Uzņēmums dibināts 2020. gada vasarā, bet ideja tās īpašniecei Amandai Ozolai dzima 2017. gadā mācoties 11. klasē.

Lasīt tālāk ...

10. maijā piedalījos Mākslas dienu nodarbībās “Radi un iepriecini” Jāņa Jaunsudrabiņa muzejā ‘’Riekstiņi’. Pasākumā notika divas ar mākslu saistītas aktivitātes, kuras vadīja māksliniece Zigrīda Tauriņa un muzeja vadītāja Ilze Līduma. Izmantojot līmplēvi, apguvām prasmi darināt skaistas kastītes. Tās mēs aplicējām pēc saviem ieskatiem, izvēloties krāsas, rakstus, figūras. Savus izgatavotos darbus varējām ņemt uz mājām. Man šī aktivitāte patika, bija ļoti liels prieks strādāt ar mākslinieci un pārējiem, kas bija ieradušies.

Lasīt tālāk ...


Skolā notika tikšanās ar Aizsardzības ministrijas parlamentāro sekretāri Baibu Bļodnieci, kura jauniešiem pastāstīja par Latvijas valsts aizsardzības sistēmu un sabiedrības lomu tajā. Kā rīkoties krīzes gadījumā? Šobrīd ļoti svarīgi izprast ģeopolitiskāo situāciju reģionā. Jaunieši uzzināja par Krievijas militāro iebrukumu Ukrainā, ES, ASV un citu valstu noteiktajām sankcijām pret Krieviju, bēgļu plūsmu uz Ukrainas kaimiņvalstīm, pastiprināto NATO klātbūtni Polijā un Baltijas valstīs, spiedienu uz energoresursu pieejamību.

Lasīt tālāk ...

29. aprīlī, skolēni pēc stundām talkoja Neretas pagasta objektos ( Neretas parkos, sporta stadionos, Ķesteru kapsētā, upmalā un Jāņa Jaunsudrabiņa muzejā “Riekstiņi”). Upes malu aiz Ķesteru kapsētas cītīgi kopa 8. klases skolēni. Klases audzinātāja teic, ka jaunieši strādāja ļoti godprātīgi, viens otram piepalīdzot. Kopīgs darbs saliedē klases kolektīvu! 9., 10., 12. klašu jaunieši strādāja muzejā ”Riekstiņi”, kopjot ceļa malas un ābeļdārzu, novācot zarus, grābjot lapas. Jaunāko klašu skolēni kopa Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa parku un parku pretī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ēkai. Paldies talcinieki! Saulīte sildīja, plānotie darbi paveikti, kopā labi pavadīts laiks!

28.aprīlī, 5. klases skolēni pavadīja interesantu un iespaidiem bagātu dienu mācību ekskursijā Baldonē. Baldones sanatorijas parkā skolēni apskatīja sēravotu " Ķirzaciņa". Piedzīvojumiem bagāts bija pārgājiens, izstaigājot un izzinot Riekstu kalna taku. No torņa šeit paveras ļoti skaists skats uz Baldoni no koku galotnēm. Ekskursijas lielais notikums bija interesantā nodarbība Baldones observatorijā. Tur bija ko redzēt! Diena patiesi izdevusies, daudz pozitīvu emociju. Noslēgumā - pat mākslas darbu galerija mežā! Paldies klases audzinātājai Aijai Kalnārei par interesantā maršruta izplānošanu.

21. un 22. aprīlī Neretā norisinājās Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā. 21. aprīlī sportisti startēja tādās disciplīnās kā augstlēkšana un lodes grūšana, bet 22. aprīlī 60 m distance, vesera mešana un masu skrējiens, kur katrs pārbaudīja savus spēkus, skrienot nenoteiktu skaitu apļu stadionā. Sacensībās piedalījās dažāda vecuma skolēni, sākot no 3.klases līdz pat 12. klasei. Sacensībās piedalījās bērni un jaunieši no Ukrainas, Mazzalves, Aizkraukles un Neretas.

Laiks lutināja un rezultāti priecēja.

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi