Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

“Dzeja pavedina” – šī gada īpašais Dzejas dienu sauklis, kuru ne vienu vien reizi 12. septembrī atkārtojām, dodoties apciemot dažādas iestādes, veikalus, pieskandinājām arī Neretas ielas.

No rīta iespēju klausīties dzeju un dziedāt mums līdzi devām mūsu skolas lielajiem un arī pašiem mazākajiem skolniekiem.
Vēlāk viesojāmies Neretas novada domē, kur mūs viesmīlīgi sagaidīja, un arī mums bija prieks. Protams, apciemojām arī Neretas Sociālās aprūpes centru. Visi tā iemītnieki bija laimīgi, mūs redzot un dzirdot. Iepriecinājām arī pašus mazākos – bērnudārzniekus, kuri paklausīgi kopā ar audzinātājām bija gatavi mūs uzklausīt. Pārsteidzām pārdevējas un apmeklētājus Neretas veikalos un pastā, parādot mūsu sagatavoto priekšnesumu. Neretas pagasta bibliotēkā mūs sagaidīja vadītāja, klausījās dzeju un labprāt dziedāja līdzi.
Pēcpusdienā muzejā “Riekstiņi” ļoti laipni mūs sagaidīja tā vadītāja Ilze Līduma. Apsēžoties cits citam pretī, radījām ļoti patīkamu atmosfēru, tāpēc dzejoļi un dziesmas skanēja daudz labāk. Iepazināmies ar novadnieci Lediju Narogu, kura visu dzīvi rakstījusi dzeju, kā arī dzirdējām dažus sirsnīgus dzejoļus, kurus dzejniece runāja no galvas. Pupas ar tēju – tā jau ir tradīcija katrā pasākumā “Riekstiņos”.
Šī Dzejas diena bija nedaudz citādāka, jo tajā kopā ar mums piedalījās divas viesskolnieces, kuras šogad mācās mūsu skolā. Paula no Vācijas skaitīja dzejoli vācu valodā, bet Namtan, kas ir no Taizemes, noskaitīja pantiņu savā valodā.
Liels paldies skolotājām Aijai Kalnārei un Ritai Trukšai par sagatavoto dzejoļu repertuāru un organizēšanu. Paldies arī skolotājai Sintijai Leimanei un skolēnam Klāvam Zigurdam Kalnārem par mūziku.


Samanta Cvetkova un Marta Ragele,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
7. klases skolnieces

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi