Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Asna, Asne, Zaiga

   7. novembrī 7. stundas laikā 8. -12. Klases skolēniem notika tikšanās ar iepriekš noskatītās filmas “Kvanta kods” režisori un scenāristi Santu Skuteli.

Mums bija lieliska iespēja uzzināt sīkāku informāciju par to, cik ilgā laikā, kādā veidā, cik cilvēkus iesaistot un cik darba ieguldot radās šī ļoti interesentā filma “Kvanta kods” par Latvijas fiziķi Vjačeslavu Kaščejevu. Uzzinājām interesantus faktus gan par filmu, gan Vjačeslavu Kaščejevu, gan par pašu režisori – kur viņa mācījusies, kā un kāpēc izvēlējusies šo profesiju, kādi ir viņas hobiji un nākotnes vēlmes. Santa Skutele laipni un atvērti atbildēja gan uz skolēnu, gan skolotāju uzdotajiem jautājumiem, pati uzdeva mums jautājumus, lai saprastu, kā esam sapratuši filmu “Kvanta kods”, kā arī mudināja mūs skatīties, novērtēt latviešu filmas un ieteica lasīt grāmatas. Ņemsim šos ieteikumus vērā!


Linda Šmalce,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
10. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi