Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Asna, Asne, Zaiga

    1. novembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā viesojās Swedbank Jēkabpils filiāles darbiniece. Vidusskolas klasēm Swedbank piedāvā izglītojošas mācību stundas, kurās tiek sniegta informācija par naudas lietošanu, drošību e-vidē, profesiju izvēli.


   Šoreiz skolēni meklēja atbildi uz jautājumu: ‘’Kādas prasmes ir nepieciešamas baņķiera profesijā?’’ Katram skolēnam bija iespēja nosaukt vienu īpašību, prasmi, kādai jāpiemīt baņķierim. Pēc tam mēs sadalījāmies pāros un kopīgi meklējām atbildes uz jautājumu: ‘’Kā pilnveidot, uzlabot dažādas prasmes?’’ Noslēgumā mums bija iespēja izveidot personīgo attīstības plānu sevis pilnveidošanai.
   Tikšanās mērķis bija mudināt skolēnus arvien vairāk domāt par savu nākotnes profesiju.
   Liels paldies Swedbank un skolotājai Sarmītei Sniķerei.


Edīte Grigalovičina,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
10. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi