Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

    Īstā skolas dzimšanas diena ir 30. oktobrī, bet šogad tā tika svinēta 21. oktobrī. Kā jau dzimšanas dienā – bija ciemiņi, bija laba vēlējumi,

bija dāvanas un īsta balle!

 Rīts Svinību zālē iesākās ar direktores Laimas Grebskas sveicienu un dāvanu, ko saņēma ikviens: gan skolēni, gan skolotāji. Tā bija pildspalva ar uzrakstu „Neretas Baltajai skolai – 80”. Katras klases skolēns un audzinātāji uz savas īpašās – kāda koka – lapas rakstīja vēlējumus skolai. Tie ir izlasāmi katram. Tad sekoja klases stunda, veltīta skolas vēsturei.  Dienas vidū Mazajā skoliņā sākumskolēni ar skolotājām svinēja ļoti mīļu jubileju, kuras noslēgumā tika ēsts īpašais kliņģeris – 80.  Pēcpusdienā sabrauca ciemiņi – apkārtējo un draudzības skolu skolēni un viņu skolotāji. Arī ciemiņi uz kādas no īpašajām koka lapām atstāja savus laba vēlējumus. Ne vien ciemiņi, bet arī savējie skolas teritorijā iestādīja kopā 12 ozoliņus, tādējādi turpinot pagājušajā rudenī aizsākto – Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas piedalīšanos akcijā „Simtozolu meži simtgadu Latvijai”. Tad ciemiņi devās divās ekskursijās: skolas muzejā (to vadīja vēstures skolotāja Lija Saldovere), kā arī pa skolas apkārtni (vadīja Muzeja draugu, arī latviešu valodas un literatūras skolotāja Egija Apiņa).  Vakarā Svinību zālē notika svētku kulminācija: pēc direktores uzrunas viesi un savējie noskatījās nu jau 12. klases skolnieka Olafa Osīša izveidoto filmu „Baltā skola”, tad sekoja viesu vizītkarte un, protams, dāvanas un ziedi. Ciemiņiem arī tika pa dāvanai – katrai skolai aploksne, kurā savu augšanu gaida mūsu mazpulcēnu salasītās ozolzīles. Pa to laiku pie skolas karoga masta bija iedegtas svecītes, bija redzams 80.  Ballē spēlēja mūsu skolas grupa „Wild Pride” un meiteņu grupa „Piparmētras” no Ilūkstes. Patīkami bija sastapt arī skolas absolventus.  Jubilejas svinību plānošanā un norisē skolas direktorei un vietniecei ļoti daudz palīdzēja skolēni no skolas Domes.  

 

 

Dace Kronīte, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi