Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

   28. novembra rīts sākās neparasti – pirms stundām pie skolas tika iededzināta egle.

   Pēc 3. stundas bibliotēkā bija 1. Adventes lasījumi, kurus gatavoja 9. klases skolēni. Uzzinājām par vārda „advents” un „advente” nozīmes atšķirību, kā arī katras adventes nedēļas nozīmīgumu.


   Plkst. 15:00 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas Svinību zālē mums bija lieliska iespēja klausīties Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles jauniešu ansambļa ‘‘Ex Animo’’ Ziemassvētku ieskaņas koncertu, kurā dzirdējām skaistas un reliģiskas dziesmas. Tikām aicināti iesaistīties un dziedāt līdzi. Koncerts bija tiešām jauks, un tas pieskandināja Neretas skolu.
   Pēc koncerta mums tika dota iespēja tikties ar jauniešu kopienas ”Kalna svētību kopiena”, kas ir garīgās un fiziskās rehabilitācijas vieta atkarībā nonākušiem cilvēkiem Bauskas novada Bruknas muižā, dibinātāju un garīgo tēvu Andreju Mediņu. Viņš mūs iesaistīja ļoti interesantā sarunā par cilvēku attiekmi vienam pret otru, ņemot piemērus no dzīves, un tiešām lika aizdomāties par to, kā mēs rīkojamies un kā mēs nerīkojamies, kad tas ir nepieciešams. Paldies par šo tikšanos!

 

Linda Šmalce,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
10. klases skolniece

 

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi