Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

   12. janvārī skolā notika 10., 12. klašu audzēkņu seminārs „Jaunietis darba tirgū: no teorijas līdz praksei”, kuru skola organizēja sadarbībā ar lielākā karjeras un izglītības portāla Latvijā prakse.lv pārstāvi Andri Grīnfeldu.
   Prakse.lv jauniešiem piedāvā iespēju meklēt sev piemērotāko profesiju, izvēlēties mācību iestādi profesijas apgūšanai, kā arī atrast sev piemērotu prakses un darba vakanci.
   Semināra sākumā pārstāvis pastāstīja par sevi un bezdarba augsto līmeni jauniešu vidū. Skolēni uzzināja ar projektu "Virtuālā prakse", kur jaunieši var sev pielaikot vairāk nekā 300 profesijas, ko piedāvā vairāk nekā 400 reālie darba devēji. Jauniešiem noderīgi bija vairāk uzzināt par projektu “Atvērto durvju nedēļa Latvijas uzņēmumos” kā arī uzzināt, kuras augstskolas augstāk novērtējuši darba devēji. Seminārā arī tika izspēlēta darba intervijas simulācijas spēle; jauniešiem piedāvāja vakanci, tad pārstāvis uzdeva tradicionālus jautājumus no darba intervijas ikdienas, tādejādi radot jaunietim priekšstatu par reālo dzīves situāciju. Spēles noslēgumā viss tika kopīgi izanalizēts un doti ieteikumi no darba devēja puses.
   No semināra kādu atziņu vai noderīgu informāciju savas karjeras veidošanā varēja gūt katrs dalībnieks.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi