Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Junora, Anšlavs

   2017. gada 18. janvārī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā viesojās FIZMIX. Kopumā FIZMIX ir apciemojis 80 skolas, kurās tāpat kā mūsu skolā rādīja aizraujošas fizikas “puses”. 


   Vidusskolniekiem bija iespēja piedalīties eksperimentos un uz brīdi iejusties fiziķa “ādā”. Katrs eksperiments bija tā izdomāts, lai pietiekami ieinteresētu skolēnus. Eksperimentos “galvenajā lomā” bija sausais ledus, uguns un dūmi. Eksperimentu beigās mēs iemācījāmies to, ka var dedzināt naudu un pāris sekunžu laikā sasaldēt ēdienu, kā elpot ogļskābo gāzi, arī izmēģinājām, nesaplēšot traukus, ātri un ērti noņemt galdautu no galda.
   Lielākā daļa skolēniem tika ieinteresēti!


Samanta Mikalkēviča,
10. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi