Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

20. februārī skolā notika 10. – 12. klašu audzēkņu tikšanās ar LU P. Stradiņa medicīnas koledžas pārstāvi biomedicīnas laboranta programmas direktori Rūtu Melbārdi. Skolēni uzzināja par studiju iespējām koledžā un to, cik dažādas ir tālākās darba un studiju iespējas pēc mācību iestādes absolvēšanas. Koledžā tiek iegūta pirmā līmeņa augstākā izglītība. To absolvējot, jaunietis var uzsākt darbu izvēlētājā specialitātē, kā arī turpināt studijas kādā no augstskolām. Koledžas mācību laboratorijas moderni aprīkotas. Studentiem ir iespēja piedalīties starptautiskās apmaiņas programmā ERASMUS, gūstot pieredzi gan profesionālajā, gan personīgajā izaugsmē. Darbojas studentu pašpārvalde, kas īsteno interesantas jauniešu aktivitātes. Medicīnas koledža atrodas Jūrmalā, Bulduros, 200 metrus no jūras, ērta satiksme ar vilcienu un nodrošināta vieta dienesta viesnīcā.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi