Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

      Dzīvē notiek visādas lietas. Arī pie mums, Neretā, kaut kas tāds notika pirmo reizi, bet tikai citādāk, nekā to iedomājas daudzi citi.
      10. martā notika Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 12. klases Žetonu vakars. Šogad savus žetonu gredzenus saņēma 14 skolēni un klases audzinātāja Egija Apiņa. Ļoti interesants apsveikums tika saņemts no 10. klases audzēkņiem, kas centās dot mums padomus, kā būt daudz stilīgākiem uz ceļa ar saviem automobiļiem.
      Arī mēs dāvinājām savu apsveikumu visiem, kas bija ieradušies uz šo pasākumu. Viktorija ar Miku bija izveidojuši dzejas kompozīciju. Katrs skolēns skaitīja dzejoli, kurš atspoguļoja tieši viņa būtību. Šo dāvanu pasniedzām no visas sirds. Tāpat tika nodziedāta dziesma ar ļoti spēcīgiem vārdiem kā mudinājums ne tikai mums pašiem, bet arī cietiem. Dziesmas vārdi bija arī mūsu Žetona vakara moto – “Tici tam, ka Tu vari! Nepadodies! Ja vari, tad dari!”
      Protams, ar to jau nekas nebeidzās, var teikt – pats interesantākais sākās. Daudzu nedēļu garumā mēs, 12. klases skolēni, cīnījāmies ar lugas meklēšanu. Centāmies atrast tādu, kas parādītu mūsu būtību, taču beigās nonācām pie secinājuma, ka mēs esam tik unikāli, ka neviens nav spējīgs par mums uzrakstīt tik labi, cik labi mēs paši to varam. Tāpēc ķērāmies pie lietas un sākām rakstīt lugu.
      Mūsuprāt, mēs bijām pirmie, kas uzrakstīja tik labu lugu - “Saimniece meklē vīru”- un tik labi spēja to parādīt uz skatuves! Šī luga bija veidota līdzīgi šovam “Saimnieks meklē sievu”.
      Mūsu šova galvenā varone Elizabete Krievāne (Terēze Jakundoviča), centās sev atrast labu, skaistu, strādīgu un, pats galvenais, gādīgu vīru. No visdažādākajām Latvijas pusēm bija saradušies vīrieši, kas centās iekarot Elizabetes sirdi, bet daži no šova tika vai nu izbalsoti, vai dažādu iemeslu dēļ aizgāja paši. Piemēram, viens no vīriešiem bija precējies - mājās bija atstājis savu sievu Daci (Viktorija Jermakova), un pateicis, ka brauc haltūrā. Tas bija Jānis Priedītis (Sandis Gadišķis). Viņš diemžēl no šova jau aizgāja, pirms bija paspējis iepazīties ar Elizabeti. Tāpat tajā pašā dienā aizgāja datoriķis Ivars Pumpurs (Edgars Kampe), jo nebija, kur pieslēgt viņa datoru, lai viņš varētu turpināt spēlēt spēli. Nelaimes gadījums notika ar Arvīdu Vanagu (Gatis Urķis), kurš bija armijnieks. Viņš nabadziņš sajauca govi ar bulli un centās izslaukt bulli, tāpēc šovu diemžēl pameta ar zilu aci, jo saprata, ka negrib riskēt ar savu dzīvību, jo laukos var notikt viss. Nākamais, kurš pameta šovu, bija krievu bagātnieks Maksims Morozovs (Didzis Blūms), viņš vienkārši bija pārāk aizņemts un neiepatikās Elizabetei. Pēc visādiem notikumiem šovā palika 4 vīrieši – mammas puika Egīls (Mariss Balodis), modelis Aleksis (Mikus Saldovers), sportists Armands (Olafs Osītis) un mākslas vingrošanas piekritējs Matīss (Aivis Mūrnieks). Finālā varēja piedalīties tikai divi, tāpēc šie četri puiši saimniecei katrs sniedza vienu deju. Pēc dejām Elizabete atvadījās no Armanda un pēc tam - no Egīla, jo saprata, ka Egīla laiks pie sievas iziet vēl nav pienācis. Tā nu finālā tika Aleksis ar Matīsu.
      Šie puiši finālā parādīja visiem, kas viņu sirdīm ir vistuvākais. Un Elizabeti visvairāk aizkustināja Matīss, līdz ar to viņš arī uzvarēja, BET….
      Matīss neizrādījās tas, par ko mēs visi domājām, viņam sievietes nekad nebija interesējušas, tāpēc šī šova sezona beidzās ar nepatīkamiem pārsteigumiem: Elizabete palika viena ar saviem vecākiem Visvaldi (Ivo Klemka) un Birutu (Zane Kleva), kā arī draudzeni Santu (Kitija Lasmane).
      Bet šova vadītāja Milda Bekasova (Līga Garbunova) apsolīja, ka būs arī nākamā sezona.
      Paldies režisorei skolotājai Aijai Kalnārei! Paldies visiem, kas bija atnākuši un sekoja līdzi šiem raibajiem notikumiem!

      LīgaGarbunova un Aivis Mūrnieks,
      Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
      12. klases skolēni

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi