Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

7. aprīlī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā notika Aizkraukles izglītības pārvaldes Vēstures metodiskās apvienības organizētais erudīcijas konkurss “Interesanti man kā vēsturniekam/-cei” sadarbības novadu 6.-7. un 10.-11.klašu skolēniem.

Šogad konkursā piedalījās 40 skolēni, pārstāvot Aizkraukles reģiona 6 izglītības iestādes: Aizkraukles novada vidusskola, Skrīveru Andreja Upīša vidusskola, Jaunjelgavas un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola, kā arī Daudzeses un Bebru pamatskola. Konkursa tēmas pamatskolas klasēm – Latvijas Valsts simboli un senlatviešu dievības, bet 10. – 11. klašu skolēniem - Latvijas Republikas prezidenti un Satversme. Darba ilgums - pusotra stunda.
       6. – 7. klašu komandas risināja gan krustvārdu mīklu, gan mēģināja saskatīt senlatviešu zīmes un skaidroja būtiskākos tautas svētkus. Vidusskolas komandas parādīja savas zināšanas Satversmes satura un  prezidentu biogrāfiju pārzināšanā. Pēc uzdevumu pildīšanas skolēni apmeklēja  Jāņa Jaunsudrabiņa muzeju “Riekstiņi”.
       Rezultāti pamatskolas posmā: 1. vieta – “B-Sulas” no Aizkraukles novada vidusskolas, 2. vieta – “Zīļuki” no Daudzeses pamatskolas, 3. vieta – “Semikols” no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas.
       Rezultāti vidusskolas posmā: 1. vieta – “Paļaujamies uz Pēteri” no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas, 2. vieta – “Žubītes” no Aizkraukles novada vidusskolas, 3. vieta komandai “Fridrihštate” no Jaunjelgavas vidusskolas.
       Norisinājās arī Kapteiņu konkurss. Sacensībā starp pamatskolas kapteiņiem vislabāko rezultātu ieguva Trīna Pavloviča no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas.
       Lija Saldovere, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas vēstures skolotāja

 

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi