Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

20. aprīlī pie Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas centrālās ieejas piestāja krāsains autobuss. Gaidot zināšanu ekspresi, 3. klases skolēni piedalījās karoga dizainu konkursā sākumskolas vecuma bērniem “Mobilais zināšanu ekspresis”.

Autobuss ir speciāli veidots Eiropas Savienības zināšanu ekspresis jaunāko klašu skolēniem. Autobuss iekārtots ļoti neparasti; baloni, karodziņi, ES simbolika, autobusa logos skolēnu zīmējumi par ES dalībvalstīm. 1. – 4. klašu skolēniem autobusā notika interesantas, atraktīvas nodarbības, kurās bērni iepazina Eiropas Savienību.

“Esi savas dzīves režisors!”
Zināšanu ekspresī atbrauca arī pārstāvji, kas skolas aktu zālē tikās ar 9., 11. un 12. klases skolēniem. Notika interaktīva nodarbība “Esi savas dzīves režisors”, kuru vadīja Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš un multimākslinieks Kaspars Blūms – Blūmanis jeb Kašers. Viesi audzēkņiem pastāstīja par Eiropas Savienības aktualitātēm, kas saistītas ar jauniešu ikdienu un nākotnes perspektīvu. Interesanta, pārdomas rosinoša izvērtās saruna ar Kašeru. Mākslinieks rosināja jauniešus uzdrīkstēties un iesaistīties, būt aktīviem savas dzīves veidotājiem. Viņš dalījās ar personisko skolas laika pieredzi un sevis motivāciju tālākajai karjerai, uzsverot iesaistīšanos visdažādākajās aktivitātēs. Darīt, kaut reizēm negribas, pārvarēt sevi un būt savas dzīves režisoram! Viesi rosināja skolēniem izteikt savas domas un atbildēt uz jautājumiem. Iegūtās zināšanas jauniešiem var palīdzēs Eiropas eksāmenā, kurš notiks 9. maijā tiešsaistē www.esmaja.lv .
Piedalies Eiropas eksāmenā 9. maijā un iegūt vērtīgas balvas! Domā, zini, dari, iegūsti balvas!

 

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi