Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

 26. aprīlī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 8. -12. klašu skolēni tikās ar Latvijas Bruņoto spēku seržantu Kasparu Kalnbērzu. Tikšanās izvērtās ļoti interesanta un jauniešus motivējoša.

Jaunieši uzzināja par augstajām prasībām, kādas nepieciešamas bruņoto spēku karavīram, cik daudz ir jāmācās, kādai jābūt fiziskajai sagatavotībai. Kaspars interesanti pastāstīja par misijām, kurās pats piedalījies. Video kadros skolēni vēroja skarbos apstākļus, kādos dzīvo un savus pienākumus veic karavīri.
Kaspars Kalnbērzs pēc pakāpes ir seržants un viņa ikdienas pienākumos ietilpst darbs ar jauniešiem, kas izgājuši trīs mēnešu pamat apmācību kursu un vēlas kļūt par kaujiniekiem. Skolas laikā ar sportiskām aktivitātēm nav īpaši aizrāvies, taču kad pieņēmis lēmumu savu dzīvi saistīt ar armiju, nācies uzlabot fizisko formu. Jaunietis sācis trenēties skriešanā, kas vienmēr patikusi, klinšu kāpšanā, iesaistījies Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības dibināšanā. Pievērsies maratonam, vēlāk atklājis, ka īpaši aizraujošas ir šķēršļu joslas sacensības ( “Stipro skrējiens”, “Drosmes skrējiens” Cēsīs, “Karostas mezgls” Liepājā, “BK Mežkalnu rings” Baldones apkārtnē u. c. ). Kaspars īstenojis savu mērķi un iekļuvis TOP 30 OCR World Championships sacensībās un pēdējos gados ļoti labi pārstāv OCR sacensības ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi