Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

       21. aprīlī pie mums skolā viesojās mākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms – Blūmanis kopā ar Andri Gobiņu, kurš vada biedrību “Eiropas Kustība Latvijā”. Kopā 40 minūtes parunājām par trīs tēmām: “Mēs esam Eiropa”, “Režisors” un “Eiropas Eksāmens”.


    Iesākumā bija iespēja uzminēt tēmu nosaukumus, un par katru atminēto nosaukumu pienācās neliela balviņa. „Zem” tēmas “Mēs esam Eiropa” slēpās saruna ar Andri Gobiņu, kurš mūs nedaudz iepazīstināja ar Eiropu, sevi un savu profesiju. Pie sienas bija pielikti Eiropas Savienības valstu karogi, kuri bija jāuzmin skolēniem, sadaloties daudzās mazākās grupiņās. Šādā veidā katrs varēja pārbaudīt sevi un savas zināšanas par karogiem.
    Kašers mūs iepazīstināja ar tēmu “Režisors”, pastāstīja par sevi – kā viņš kļuva par mākslinieku -, kā arī mācīja nebaidīties no iesaistīšanās dažādās aktivitātēs, jo tikai tādā veidā var kļūt pamanāms un dzīvē sasniegt daudz vairāk. Viņš mācīja ko pavisam vienkāršu – celt roku stundās vai kādās citās vietās, kur to var darīt, jo, ja paceļ roku, tas ir liels solis, un tas nozīmē, ka pamanīs.
       Mūs aicināja piedalīties Eiropas Eksāmenā, kas norisināsies 9. maijā. Tajā varēs piedalīties jebkurš un pārbaudīt savas zināšanas par Eiropu. Labākajiem būs iespēja saņemt vērtīgas balvas. Viss, kas jādara, ir 9. maijā jāaiziet uz www.esmaja.lv un jāizpilda tests.
       Beigās mēs visi uztaisījām kopbildi ar Kašeru un Andri Gobiņu, kā arī katram individuāli bija iespēja uztaisīt selfiju ar pašu Kašeru. Paldies ar ciemošanos mūsu skolā!


       Samanta Cvetkova,
       Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
       7. klases skolniece.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi