Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

    21. aprīlis bija diena, kad 10. klase ar audzinātāju Sarmīti Sniķeri varēja parādīt savu komandas spēku ZZ Čempionāta pusfinālā Daugavpilī.
      Laikapstākļi mūs nelutināja - ārā bija liels vējš un lietus, bet tas noteikti mūs neatturēja, jo bijām labi sagatavojušies ikkatrai situācijai.
      No paša rīta notika ZZ Čempionāta atklāšana, bet jau pēc tam katra klase devās uz savu noteikto zonu, lai piedalītos atrakcijās.
      Pati pirmā atrakcija mums bija orientēšanās. Sākumā bijām mazliet apjukuši, bet mēs ātri spējām koncentrēties spēlei. Jau pirmajā atrakcijā mēs parādījām savas komandas - Žurku bara - saliedētību.
      Tā diena turpinājās, un mums bija jāpiedalās vēl citās atrakcijās, kurās mēs pierādījām ne tikai savu komandas spēku, zināšanas vai saliedētību, bet arī kolosāli pavadījām laiku. Paspējām gan izsmieties no sirds, gan arī izbļaustīties un izstrīdēties, bet sacensībās tā notiek.
      Vakarā bija sacensību noslēgums, kurā paziņoja rezultātus – 14 komandas, kas tiek uz finālu. Pēc tam visi klātesošie varēja klausīties  latviešu HipHop izpildītāja Arvja Reika kocertu.
      Par lielu brīnumu man un visai mūsu komandai, mēs 27. maijā dosimies uz Rīgu, uz ZZ Čempionāta finālu ZZ Festivālu. Čempionātā galvenais nav parādīt, cik stipra ir katra komanda, galvenais ir parādīt to, ka komanda patiešām ir komanda un ka kopā tā var paveikt visu. Mēs to parādījām - mēs darām, jo varam!
      Agnija Lazdiņa,
      Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
      10 klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi