Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Vienam prieks par atkalredzēšanos, citam satraukums – kā nu būs jaunajā skolā? Vairumam audzinātāju turpināmas gaitas ar savējiem, taču 1. klases audzinātājai Dairai Osītei 16 jaunas sejiņas. Tāpat 5. klases audzinātāja Egija Apiņa savā paspārnē saņēmusi vien 6 skolēnus. Arī 10. klases audzinātājai Dacei Kronītei izaicinājums – starp 15 desmitklasniekiem ir 7 “jauniņie”: 3 skolēni no Rites, 2 - no Sproģiem un 2 – no Valles. Esam pateicīgi tām 10 skolēnu ģimenēm no Sproģiem, kas izvēlējušās kā savas atvases izglītības tirpināšanas tālāko vietu Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolu.
Pēc 1. stundas, kas bija tikšanās ar audzinātājiem klasēs, zālē notika Zinību dienas svinīgais, kurā ne vien divpadsmitie skolas saimē uzņēma pirmklasniekus, bet arī par nozīmīgiem olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu lasījumiem balvu “Lielā pūce” saņēma šādi skolēni: Zita Tihonova, Alise Vaičulena, Marta Ragele, Trīna Pavloviča, Kārlis Plusniņš, Erīda Cepurīte, Kristaps Blūms, Pēteris Pavlovičs, Sintija Prodniece, Krista Kristiāna Matisāne, Mikus Andersons, Klāvs Zigurds Kalnāre. Signe Budre, Olafs Osītis un Mikus Saldovers “Lielo pūci” saņēma jau izlaidumā jūnijā. Taču viesskolniecei Paulai Amrei Hainz iepriekšminēto balvu pasniedza mācību gada noslēgumā. “Lielās pūces” skolēnu skolotājām Intai Vasariņai, Sandrai Silavai, Lijai Saldoverei, Dacei Kronītei, Sarmītei Sniķerei, Viktorijai Trukšai, Rutai Aukšpolei, Ditai Pavlovičai un Dairai Osītei tika pasniegta “Zelta pildspalva”.
Šogad Jānim Jaunsudrabiņam – 140, tāpēc skolā savas bērnības gaitas atcerējās mazais Jancis (Kristers Pavliņš, Kristaps Griķis) kopā ar māti (Aija Kalnāre), atsaucot atmiņā bērnībā piedzīvoto skolā, baznīcā un dažādās mājās. Silti sveicieni skanēja no “Riekstiņu” saimnieces Ilzes Līdumas.
Izturību, zinātkāri un mācītiesgribu, kā arī veiksmi novēlēja Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis, Neretas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Zālītis un Neretas luterāņu draudzes mācītājs Aldis Pavlovičs.
1. klases skolēni devās uz savu pirmo stundu – rotaļu stundu.
Lai neaizmirstams un gandarījuma pilns jaunais 2017./2018. mācību gads!
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
latviešu valodas un literatūras skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi