Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta


7. septembrī pārsvarā visi kora dalībnieki un skolotājas bijām skolas atmaksātā braucienā uz Rīgu, kuru bijām nopelnījuši.
Sākumā mums bija iespēja noskatīties jauniznākušo ģimenes filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. Filma bija par zēnu, kurš dzīvokļa remonta dēļ bija spiests apciemot vecvecākus, kurus pēc dažādiem piedzīvojumiem mazais Oskars pat negribēja pamest.


Man patika, ka filmā bija zināmi aktieri, piemēram, Uldis Dumpis, Lauris Dzelzītis, Alise Polačenko. Skatoties to, bija brīži, kuros gan no sirds pasmieties, gan tādi, kuros nobērt dažas asaras.
Pēc filmas nedaudz pastaigājāmies pa Vecrīgu, plkst. 20:00 bija laiks doties uz brīnišķīgo Doma baznīcu, kur klausījāmies, manuprāt, ļoti profesionālu kora “Latvija” koncertu (diriģents Māris Sirmais). Instrumentu pavadījumā ievijās skanošās kora un solistu balsis. Koncertu papildināja maigas gaismas, kas iekrāsoja baznīcas skaisto iekšieni.
Jau tumšā vakarā noguruši, bet laimīgi braucām mājās. Domāju, ka visiem šī diena bija izdevusies.
Marta Ragele, 8. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi