Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

Piektdien, 22.septembrī, visā Latvijā norisinājās „Olimpiskā diena 2017”, tā kopā pulcēja vismaz 136 000 dalībniekus no 97 Latvijas novadiem un pilsētām. Šī gada devīze bija „Vingro svaigā gaisā!”
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēniem tika dota iespēja tikties ar Latvijas šķēpmetēju, 2008. gada Pekinas Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēju Aināru Kovalu. Tikšanās laikā sportists stāstīja par savas karjeras sākumu, sasniegumiem, treniņiem. Olimpiskais vicečempions ar sportu sācis nodarboties jau no 6 gadu vecuma, kad viņa skolotājs esot pamanījis, ka bumbiņu aizmetis nevis 6-10 metri, kā skolas biedri, bet apmēram 18 metrus. Tā arī savu sportista karjeru iesācis Vecumniekos. Ainārs Kovals sacīja, ka sportā ļoti liela nozīme ir sportista un trenera sadarbībai, sapratnei, viņa sporta karjerā esot bijuši 4 treneri, taču, kā pats sacīja: „Pamatus man ielika Vecumniekos.” Šobrīd Ainārs Kovals ir pārtraucis nodarboties ar šķēpmešanu, bet ir uzsācis trenera karjeru.
Pēc tikšanās ar Aināru Kovalu, sporta angārā mums bija iespēja veikt dažādus vingrinājumus (tos mēs iemācījāmies, skatoties speciāli sagatavotu video materiālu). Tad vidusskolas skolēni stadionā piedalījās veselības skrējienā. Šoreiz jaunieši skrēja, nevis kā ierasts - 15 minūtes, bet vismaz 12 apļus. Skrējiena laikā varēja pamanīt, ka klasesbiedri cits citu atbalsta un neļauj apstāties.
Dienas beigās visi bijām noguruši, taču ieguvām pozitīvas emocijas. Par piedalīšanos „Olimpiskajā dienā 2017” katrs „nopelnījām” sertifikātu.
Edīte Grigalovičina,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
11. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi