Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

28. septembrī “mazajā skoliņā” notika “Dzejas diena”. Bērni saskrēja zālē kā rudens lapas. Vieni bija ar cepurēm, citi - ar pušķiem. Tad atnāca skolotāja ar leļļu vāverīti vārdā Frīda, viņai ļoti patika dod bučas. Frīdai vajadzēja izvēlēties, kura klase skaitīs dzejoli. Frīda izvēlējās 2. klasi, sāka skaitīt skolotāja Marija par sauli. Bija jauki klausīties , jo saulītes mums tagad trūks, viņas siltuma un gaišuma. Bija dzejoļi ne tikai par sauli, bet arī par rudens lapām, mākoņiem, lietu, miegu, bet visvairāk man patika, kā uzstājās 4. klase. Viņi gulēja, dejoja, dziedāja.
“Dzejas diena” bija jauka, jo bija rudenīgs laiks un rudenīgs noskaņojums. Paldies sākumskolas skolēniem un skolotājām par šo jauko dienu !
Elza Ivanova, 6. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi