Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Lauris, Norberts

 Šogad Tevzemes nedēļa Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā sākās 10. novembrī ar klases stundām, kurās tika runāts par Latvijas vēsturi laiku lokos, arī par to, kāpēc 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena.
 11. novembrī bija lāpu gājiens uz Ķesteru kapsētu, kurā norisinājās piemiņas brīdis diviem Lāčplēša ordeņa kavalieriem Augustam Aperjotam un Jānim Kraniņam. Pasākumā piedalījās arī mūsu skolas skolotāji un skolēni, īpašs gods tika uzticēts jaunsargam Raineram Auziņam, kas nesa Latvijas karogu. Viņam asistēja jaunsargi Artūrs Zastupņevičs un Kristaps Griķis.
 13. novembrī norisinājās Ierindas skate. Šogad bija iespējams skolēniem būt arī skatītājiem, kad soļoja cita klašu grupa. Žurijā galvenais tiesnesis bija Neretas novada jaunsargu vienības instruktors kaprālis Maigurs Kalniņš.
 Sākumskolā ceļojošo kausu par labāko rezultātu saņēma 3. klase (komandiere Elīna Regute, klases audzinātāja Rita Kokina), 5. – 8. klašu grupā uzvaru izcīnīja 8. klase (komandiere Trīna Pavloviča, klases audzinātāja Ludmila Kolpakova), 9. – 12. klašu grupā 1. vieta 11. klasei (komandieris Artūrs Zastupņevičs, klases audzinātāja Sarmīte Sniķere).
 17. novembrī skolā būs valsts svētkiem veltīts koncerts.
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi