Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

24. janvārī Jēkabpilī notika “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības” Jēkabpils reģiona fināls, kurā piedalījās astoņu skolu labākie lasītāji. 

Mūsu skolas dalībniece bija 6. klases skolniece Luīze Liepiņa. Skolas posma skaļās lasīšanas sacensībās Luīze ieguva pirmo vietu, otro vietu Elza Ivanova, trešo vietu ieguva Zita Tihonova. Diana Veikate bija labākā lasītāja 5. klasē. Pirmās vietas ieguvēju Luīzi uz Jēkabpils fināla sacensībām atbalstīt brauca visas trīs meitenes.
Pasākumu organizēja Jēkabpils Galvenā bibliotēka un tas notika Krustpils kultūras namā. Par visu bija padomāts! Pašā centrā novietots liels krēsls – tronis lasītājam. Tajā katrs dalībnieks tika aicināts apsēsties un pie mikrofona lasīt savu izvēlētās grāmatas fragmentu. Luīze lasīja Enidas Blaitones grāmatas “2. klase Sentklēras skolā”. Izskatījās svinīgi! Kad pienāca Luīzes kārta lasīt, mēs turējām īkšķus par Luīzi. Ļoti patika kā viņa lasīja. Luīzei piešķīra nomināciju ,, Šarmantākā” lasītāja.
Konkursa sākumā valdīja liels satraukums, jo šādās sacensībās bijām pirmo reizi. Pasākuma vadīja bija iejutusies gudrās Pūces tēlā. Viņa uzdeva mums jautājumus, organizēja nelielu viktorīnu un rotaļu, kas pasākumu darīja interesantu. Tika iesaistīti visi līdzjutēji. Finālistu izvēlētās grāmatas bija ļoti dažādas, interesanti dzirdēt citu skolēnu uzstāšanos un salīdzināt ar savu pieredzi. Dalībniekus vērtēja nopietna žūrijas komisija.
Uz Valsts finālu LNB tika izvirzīts tikai viens dalībnieks, Jēkabpils pamatskolas 5. klases skolniece Elīna Glaudiņa. Viņas uzstāšanās bija ļoti pārliecinoša. Pasākuma noslēgumā tika organizēta kopīga fotografēšanās. Neizpalika arī cienasts visiem pasākuma dalībniekiem.
Mājupceļā dziedājām dziesmas un bijām priecīgas par dienas iespaidiem. Sapratām, ka mūsdienās vienaudži joprojām lasa grāmatas un labprāt to dara publikas priekšā. Tā bija jauna pieredze!

6. klases skolnieces Zita un Elza

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi