Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

14. februārī norisinājās Junior Achievement karjeras izglītības programma “Ēnu dienas 2018”, kurā no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas piedalījās 18 skolēni. Skolā ar saviem iespaidiem jaunieši dalījās 19. februārī. Sarunu laikā tika arī parādītas fotogrāfijas no iespaidiem bagātās dienas.
Interesi par šo pasākumu izrādīja Erīda Cepurīte (9. klase), kura šogad devās uz Vides Augu Aizsardzības dienestu ēnot ķīmiķi – analītiķi.
No 10. klases piedalījās 5 skolēni. Raineram Auziņam tika dota iespēja piedalīties militārajās mācībās Ādažu poligonā. Savukārt Liāna Roze un Diāna Ozoliņa apmeklēja bērnu un jauniešu centru “Daugmale”, ēnojot sporta organizatoru. Elvis Livdāns apmeklēja uzņēmumu INFOGRAM, ēnoja programmētāju. Līga Šarkūne devās uz “Swedbank”, lai ēnotu analītiķi-datubāžu speciālistu.
Divas meitenes Edīte Grigalovočina (11. klase) un Krista Kristiāna Matisāne (12. klase) devās uz Jēkabpili ēnot fizioterapeitus.
Četri audzēkņi no 11. klases Edīte Grigalovičina, Santa Regute, Armands Aivis Gorbačovs un Tomass Baļčuns apmeklēja SIA «BEWERIX», ēnoja loģistikas vadības un menedžera profesiju, Eiropas un Skandināvijas departamenta vadītāju. Savukārt Artūrs Zastupņevičs, Kristaps Možeiks, Artis Davidenis un Kaspars Ozoliņš devās uz Rīgas domi, lai ēnotu Jaunās konservatīvās partijas deputātu Sandi Riekstiņu.
Mikus Andersons (12. klase) bija Latvijas Lauksaimniecības universitātē un sekoja IT studentam. Turpretī Klāvs Zigurds Kalnāre un Pēteris Pavlovičs ēnoja SIA NRDATA POS darbinieku.
Paldies ekonomikas skolotājai Sarmītei Sniķerei un karjeras konsultantei Ritai Trukšai, kā arī skolas direktorei par atbalstu!
Līga Šarkūne,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi