Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Austris

Es, būdama Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10. klases skolniece, esmu sākusi izstrādāt zinātniski pētniecisko darbu (turpmāk ZPD) par tēmu “ ”Ēnu dienas” un akcijas “Pielaiko studijas” nozīme karjeras izvēlē Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā”. Darba mērķis ir popularizēt “Ēnu dienu” un akciju “Pielaiko studijas” Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā. Lai to izdarītu, tika izveidota īsa prezentācija, kuru periodiski rādīs skolas otrā stāva televizorā, kā arī ievietota informācija skolas mājasslapā.

“Pielaiko studijas” ir Rīgas Stradiņa Universitātes veidota akcija, kuras laikā tiek dota iespēja skolēniem un studentiem izbaudīt studentu dzīvi interesējošā fakultātē. 2017./2018. mācību gadā akcija notiek no oktobra līdz maijam dažādās RSU fakultātēs.
Studiju “pielaikošana” tev palīdzēs pieņemt atbildīgo lēmumu par studiju izvēli. Apmeklējot uzzināsi, vai tas, ko gribi studēt, tik tiešām ir tev piemērots. Kā arī tev tiks dota iespēja gan noklausīties izvēlēto lekciju sev tīkamajā studiju programmā, gan satikt studentus un mācībspēkus, uzdot tiem savus jautājumus un ieraudzīt studiju vidi klātnienē.
Līga Šarkūne, 10. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi