Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris


14. septembrī Satiksmes ministrs bija klāt, kad atklāja atjaunoto ceļu posmā no Neretas līdz Lietuvas robežai. Pēc tam ministrs Uldis Augulis tikās Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā ar 9. – 12. klases skolēniem un skolotājiem.
Uzrunājot klātesošos, ministrs skolēniem lika aizdomāties par zināšanu iegūšanas kvalitāti skolā, jo Latvijā pašlaik trūkst labu speciālistu, īpaši informācijas tehnoloģiju jomā. Runāja par to, ka skolā jāmācās naudas pratība.
Tika stāstīts par VAS “Latvijas Valsts ceļi” Ceļu laboratorijas darbu, kurā var iepazīt ne tikai to, kā tiek būvēts ceļš, bet arī to, kā tiek pārbaudīti ceļu būves materiāli: smilts, šķembas, grants, bitumens u.c.
Ceļu būvnieki kopā ar citiem speciālistiem iet līdzi zinātnei – izgudro tādus materiālus, lai ceļš kalpotu ilgi.
Skolēni tika aicināti apmeklēt Ceļu laboratoriju, kā arī ieinteresēti par ceļu būvi RTU.
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi