Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Šā gada 15. septembrī Liepājā jau astoto reizi tika pasniegta rakstnieka Egona Līva piemiņas balva "Krasta ļaudis". Tā tiek pasniegta par godu latviešu literatūras klasiķim un kinoscenāristam Egonam Līvam. Rakstnieks ir nesaraujami saistīts ar Liepāju, jūru un tās tematiku. 

Konkurss allaž notiek 2 nominācijās: "Labākais oriģinālliteratūras prozas darbs" un "Labākais skolu jaunatnes literārais darbs". Šogad 9. – 12. klases skolēni tika aicināti iesniegt stāstus, kas atbilst konkursa tēmai par latviskumu, patriotiskumu, jūrniecību, sabiedrībā notiekošo procesu aktualizēšanu un popularizēšanu. Jau otro gadu pēc kārtas konkursā piedalījās arī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolnieces Linda Šmalce un Agnija Lazdiņa. Meitenes savus stāstus radīja vasaras brīvlaikā.
Nominācijā "Labākais skolu jaunatnes literārais darbs" Agnija ieguvusi 3. vietu un naudas prēmiju par stāstu “Nekad nav par vēlu”. Paldies arī Lindai par sirsnīgo stāstu “Nenovērtējamā draudzība”!
Liepājas Kultūras pārvalde katram jaunietim dāvāja īpašu Egona Līva piemiņas balvas “Krasta ļaudis” zibatmiņu, kurā apkopoti visi šogad iesniegtie jaunatnes literārie darbi.
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi