Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Šogad Skolotāju dienas svinības notika 5. oktobrī. Skolā ienākam, skolotājus sagaidīja Ance, kas ne vien novēlēja skaistu dienu, bet arī fotografēja (pasākumu fotogrāfam skolotājam Mairim šoreiz bija svētku diena).

Skolotāji ielūgumā tika aicināti pulcēties lasītavā. Lai arī 11. klases skolēni laikus gatavojās pasākumam, uz 5. oktobri teju puse klases bija slima. Pasākuma vadītāju nācās nomainīt trīs reizes (Līga piekrita glābt saslimušo Liānu, 4. oktobra vakarā Krista piekrita Līgas lūgumam). Raineram un Kristai nebija laika kopā izmēģināt, tāpēc satraukums bija liels visiem vienpadsmitajiem.
Krista, uzrunājot skolotājus, piebilda, ka mainoties laiki, taču tradīcijas paliekot.
Rainers izteica vienpadsmito lepnumu, ka 5. oktobrī skola uzticēta tikai 11. klasei un skolotājiem.
Krista ar Raineru pavēstīja skolotājiem, ka vienpadsmitie centīsies gan pārsteigt, gan pārbaudīt, gan noskaidrot, cik labi cits citu pazīst, gan apdāvināt.
Lasītavā skolotājiem bija jāatsauc atmiņā iepriekšējo gadu Skolotāju dienas svinības, foto skatīšanās izsauca prieku, smieklus, sajūsmu un vispārēju jautrību. Prezentāciju bija sagatavojuši Eva un Arnis, to demonstrēja Markuss.
Rainers ar Kristu aicināja doties uz Svinību zāli, kurā skolotājus sagaidīja pārējie vienpadsmitie – Signe, Ingūna, Eva un Arnis,
Vienpadsmitie gribēja pārliecināties, cik labi skolotāji cits citu pazīst. Uzdevumu izpildot, nedrīkst runāt, taču sazināties ar žestiem un mīmiku ir atļauts. Uzdevums - pēc iespējas ātrākā laikā sastāties tādā kārtībā, kā ir dzimuši, sākot no janvāra un beidzot ar decembri. Šo uzdevumu skolotāji veica neticami godīgi un ātri!
Sadalīti grupās pa četri, skolotāji saņēma kārtējo uzdevumu, ko vadīja Ingūna (iemācījusies Sēlijas novadu jauniešu apmācībās “Līderis ārpus robežām”). Grupā katram no dalībniekiem bija jākļust par vienu no stihijām: uguns, ūdens, vējš vai zeme (vēlams - atbilstoši savai būtībai). Katra grupa saņēma arī vienu dārzeni, piemēram, baklažāns, tomāts, burkāns. Sadarbojoties visām stihijām, bija jāattēlo dotais dārzenis. Bija gan dziesmas, gan pantonīma, gan skečs …, vienvārdsakot, Rainers atzina, ka viņu skoltāji ir ne vien radoši, bet māk arī sadarboties.
Tad skolotāji tika sveikti ar dziesmu “Skolotājam” (dziesmu ieteica mācīties dziedāt Liāna un Diāna), paldies par palīdzību skolotājai Anitai! Dažu skolotāju acīs parādījās arī asaras, dziesmas nobeigumā zālē vienpadsmitie redzēja skolotāju roku okeānu.
Katrs skolotājs saņēma arī dāvanu – vienpadsmito pašgatavotu mūžīgo ziedu. Vērtīgu ziedu, jo tos veidoja visi vienpadsmitie, īpaši uzteicot puišus, kas ne vien filcēja ziediņu vidučus, bat arī izmēģināja, kā ir - piešūt pērlītes! Paldies par ideju un atbalstu Diānas audžumammai Ivetai!
Pēc uzņemtās skolotāju un vienpadsmito kopbildes pedagogus sagaidīja visas skolas skolēnu dāvana – torte “Sveicieni Skolotāju dienā!” Paldies par tortes cepšanu un garnēšanu Līgai ar mammu!
Paldies arī vienpadsmitajiem par jaukajiem mirkļiem!
Dienu skolotāji pavadīja Zasā, apmeklējot amatniecības centru “Rūme”, iepazīstoties ar Zasas vidusskolu un izstaigājot Zasas muižas parku.
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
11. klases audzinātāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi