Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Piektdien, 19. oktobrī, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā norisinājās popiela Latvju POPsimts. Pasākumā piedalījās 5. - 9. klašu skolēni. Ieradās arī skolēni no Viesītes un Aknīstes vidusskolas.

Popielā visi priekšnesumi bija pārdomāti un rūpīgi izstrādāti! Kopā bija skatāmi 7 priekšnesumi. Popielu vadīja Margarita Vilcāne (Erīda Cepurīte) un Ojārs Grīnbergs (Armands Aivis Gorbačovs). Skolas zālē uzstājās grupa Prāta vētra ar dziesmu Šokolades saldējums (9. klase), Sandis Kiops no grupas Titāniks (8. klase), Tranzīts ar dziesmu Es nevaru būt balts (Viesītes vidusskola). Tāpat bija iespēja dzirdēt Lauri Reiniku ar dziesmu Es skrienu (7. klase), Bermundu divstūri (6. klase), 5. klases priekšnesumu - Nepareizā dziesma (Dālderi). Aknīstes vidusskolas viesi bija izveidojuši priekšnesumu no vairāku dziesmu fragmentiem.


Visus priekšnesumus stingri vērtēja neuzpērkamā žūrija – Skolēnu domes pārstāvji. Žūrijā viesojās Lolita Prīma (Edīte Grigalovičina), kas ir slavenākā teātra režisore Brodvejā, saņēmusi vairāk nekā 20 Tony balvas dažādās nominācijās. Lolita vērtēja skatuves un priekšnesuma koptēlu. Kā otrais žūrijā viesojās Teodors Urbāns (Kārlis Plusniņš). Teodors ir pirmais dziedošais baletdejotājs Latvijā, vada 4 baleta studijas Latvijā un vienu deju studiju Burkinafaso galvaspilsētā Vagadugu. Teodors vērtēja deju un vokālu. Un kā trešā žūrijā viesojās Lidija Luvra Mis Universe 2019 (Santa Regute). Viņai Pilskalnē un Priekuļos ir sava modes līnija, kam seko miljoniem pircēju. Lidija vērtēja dalībnieku māksliniecisko noformējumu. Ļoti aktīvi līdzi juta katram priekšnesumam skatītāji.
Priekšnesumu vērtēšanā palīdzēja emocijas. Žūrijas galvenais uzdevums bija izvērtēt visus priekšnesumus un noteikt nominācijas. 5. klases priekšnesums tika novērtēts kā Zaļākais priekšnesums, 6. klasei - Mūsdieniskākais priekšnesums, 7. klasei - Elpu aizraujošākais priekšnesums, 8. klasei - Ķirsītis uz vīnes kūciņas, 9. klasei bija Atvēsinošākais priekšnesums, Aknīstes vidusskolai - Nostaļģiskākais priekšnesums un Viesītes vidusskolai - Tīrākais priekšnesums. Visi saņēma Diplomus un garšīgas balvas.

Liāna Roze,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
11. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi