Vārda dienu šodien svin:

29.oktobrī fizikas stundas 9. - 12. klašu skolēniem bija daudz citādākas kā iepriekš. Mēs nemācījāmies nākamo tēmu un nerēķinājām kapacitāti, bet ieskatījāmies jau esošajās nākotnes tehnoloģijās. SIA “Tomega” tehnoloģiju inženieris Andris Roberts vadīja nodarbības, lai dotu iespēju vairāk iepazīt tehnoloģiju pasauli, robotus un pašiem salikt robotu no detaļām. Robota salikšana bija diezgan vienkārša, gluži kā liekot lego. Svarīgi bija sekot instrukcijai! Man vislielākais prieks radās brīdī, kad robots bija salikts un to varēja iedarbināt. Šīs nodarbības bija ļoti interesantas, un tās labāk palīdzēja izprast mūsdienu tehnoloģiju pamatus. Tehnoloģiju izmantošana mācību priekšmetu apguvē rada interesi, iesaista mācību procesā un attiecīgi kāpina motivāciju darboties patstāvīgi. Tehnoloģijas ir mūsu nākotne!

Linda Šmalce
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas