Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

   29.11. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas Svinību zālē notika vidusskolēniem, pedagogiem, vecākiem un interesentiem domāta lekcija “Cilvēka iekšējā arhitektūra: kas nosaka mūsu pašsajūtu un uzvedību - un vai to ir iespējams mainīt?” Skolas direktore Laima Grebska izteica atzinību, ka pēc ilgāka laika kopā ir sanācis tik daudz cilvēku.


Teoloģijas un psiholoģijas maģistrs, psiholoģijas doktorants, Rīgas Lutera draudzes mācītājs Indulis Paičs ir uzrakstījis grāmatu «Dvēseles deviņi uzdevumi» par sevis iepazīšanu. Grāmatā sniegtās ierosmes palīdz labāk orientēties savos pārdzīvojumos un izprast sevi – kas es esmu, ko vēlos sasniegt, kādas ir manas iespējas un robežas. Pazīt sevi un kontrolēt savas kaislības nozīmē iegūt stabilu pamatu zem kājām.
Indulis Paičs ļoti koncentrēti, izmantojot piemērus no dzīves, pastāstīja par deviņiem spēkiem, kas mājo ikvienā. Zinot šo spēku pozitīvo un negatīvo iedarbību uz cilvēku, iespējams labāk saprast un patiesāk skaidrot sevi, savu dzīvi.
Pēc lekcijas klasēs notika vecāku sapulces, tikās Skolas padome.
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi