Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

 
      14. decembrī Riebiņu novada Galēnos norisinājās Roberta Mūka literāro darbu konkursa noslēgums, uz kuru tika aicināti arī mūsu skolas skolēni. Diena bija vēsa un bez sniega, taču tur mūs ļoti silti sagaidīja.
      Sākotnēji apmeklējām R. Mūka atdusas vietu, lai noliktu svecītes un aplūkotu talantīgā dzejnieka atdusas vietu. Pēc tam mūs uzņēma māksliniekam veltītajā muzejā, kur nedaudz vairāk ļāva ieskatīties viņa dzīvē un aplūkot R. Mūkam piederējušus priekšmetus un sarakstītās grāmatas. Lai arī dzejnieka dzīve pirms aizbraukšanas svešumā saistīta ar Latgali, uzzinājām, ka viņa tēvs ir nācis no Neretas puses.

      Pēc tam jau devāmies uz Galēnu pamatskolu, kurā notika apbalvošanas pasākums. Konkursā kopumā ar saviem literārajiem darbiem bija piedalījušies gandrīz 400 dalībnieki četrās klašu grupās (2. – 4., 5. – 7., 8. – 9. un 10. – 12.) –, no tiem uz pasākumu tika uzaicināti gandrīz 200 skolēnu, kuri bija nopelnījuši 1., 2. un 3. vietu vai arī atzinību. No mūsu skolas 8. – 9. klašu grupā atzinību ieguva 8. klases skolniece Alise Vaičulena, savukārt 3. vietu - 9. klases skolniece Samanta Cvetkova. Vidusskolas grupā tika apbalvoti mūsu 10. klases skolēni, no kuriem atzinību ieguva Kristaps Griķis un Elīna Liepa, bet 3. vietu – Monta Apeināne un Erīda Cepurīte.
       Pasākumā skatītājus priecēja arī Galēnu pamatskolas deju kolektīvi un vietējais mūziķis, kas izpildīja divas dziesmas latgaliski. Noslēgumā konkursa rīkotāji bija parūpējušies par cienastu, lai mājupceļā varētu doties ar pilniem vēderiem.
      Braucām mājās ar gandarījuma sajūtu, jo bijām priecīgi par novērtēto darbu. Paldies skolotājām Dacei Kronītei un Egijai Apiņai par atbalstu!
     
      Samanta Cvetkova,
      Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
      9. klases skolniece 

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi