Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda


 Jau daudzus gadus mūsu skolā svētku gaidīšanu aizsāk Ziemassvētku lasījumi, par kuriem atbild vidusskolēni. Tā jau 3 pirmdienas pēc kārtas lasītavā vai Svinību zālē skanēja ziemas, sveču, Adventes un Ziemassvētku slavinājums dzejā un prozā.
 Arī vienots skolas logu noformējums ir tradīcija. Šogad mūsu logos ciemojas balti putni uz pīlādžogu zara (6. klases ideja). Tā kā zāles stendu noformējumā ir zvaigznes, kas veido baltas un zeltītas egles (11. klases ideja), tad Svinību zāles un kāpņu logos arī mirdz baltas zvaigznes. Tā skolēni pakāpeniski izrotā savu skolu.
 14. decembra rītā skolas dārzā aizdedzām sudrabeglē lampiņas. Katra klase, izsakot novēlējumu, eglites pakājē nolika aizdegtas svecītes.
 Lai iepriecinātu Neretas Sociālā aprūpes centra iemītniekus, vizuālās mākslas pulciņa mazie dalībnieki šogad uz apsveikuma kartītēm bija uzzīmējuši krūzīti. Tāpat tradicionāli kartītēs 9. klases skolēni ierakstīja sirsnīgus, īpaši izdomātus vēlējumus. 
 Pirmās divas decembra nedēļas pagājušas ne vien rakstot beidzamos pārbaudes darbus, bet arī darot labus darbus, domājot par cilvēkiem, kas mums līdzās vai tuvumā. 
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi