Vārda dienu šodien svin: Laura, Jadviga

Atceroties laiku pirms 28 gadiem, kad 1991. gada janvārī Rīgā bija Barikāžu laiks, 21. janvārī pie skolas tika aizdedzināts ugunskurs. Tur bija sapulcējušies skolēni, skolotāji un tie, kas piedzīvojuši barikāžu laika notikumus.
Neretas novada novadpētniecības muzeja vadītāja Lidija Ozoliņa aicināja uzklausīt un pierakstīt notikumu aculiecinieku stāstus, jo vairāki Barikāžu laika dalībnieki nemaz nav apzināti. Muzeja vadītāja aicināja jauniešus Barikāžu laiku neuztvert kā piedzīvojumu, kurā notika “pašaudīšanās”, jo   šis laiks bija neziņas pilns. Neviens nevarēja paredzēt, kas būs.
Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis, kas arī bija viens no Barikāžu dalībniekiem, teica, ka varam būt pateicīgi par to, kā notikumi vēlāk izvērsās.
Ar karstas tējas tasi un pīrādziņiem pacienāti, devāmies uz stundām.