Vārda dienu šodien svin: Laura, Jadviga

2018.gada 30. novembrī 13 mūsu skolas skolēni no 9. līdz 12. klasei piedalījās starptautiskā tiešsaistes angļu valodas olimpiādē “Best In English”, kuru organizēja Kompetenču attīstības institūts/ Čehija, Chech-us aģentūra ( Institute for Competencies Development and Czech-us agency ) un projekta partneri. Testu sagatavoja AKCENT International House Prague (skat. https://bestinenglish.org/ ).
Olimpiādē piedalījās 30 valstis no Eiropas un Āzijas. Tās pārstāvēja 21110 skolēni no 922 skolām.
No Latvijas piedalījās 1518 skolēni no 86 skolām. Mūsu komanda ierindojās 38. vietā Latvijā un attiecīgi 456. vietā starptautiskajā mērogā.
Priecājamies par skolas komandas labākajiem sasniegumiem:
10. klases skolēnam Kārļim Plusniņam 3. vieta Latvijā un 30. vieta pasaulē;
9. klases skolniecei Trīnai Pavlovičai 21. vieta Latvijā un 254. vieta starptautiskajā mērogā;
12. klases skolēnam Armandam Aivim Gorbačovam 60. vieta Latvijā un 651. vieta starptautiskajā mērogā.

Ruta Aukšpole
(angļu valodas skolotāja)