Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

Mēs – Trīna, Samanta, Marta un Paula – devāmies uz Pļaviņām, lai aizstāvētu savu skolu un klasi erudīcijas konkursā “Interesanti man kā vēsturniecei/-kam”. 

Ierodoties Pļaviņu novada ģimnāzijā, mūs sagaidīja vēstures skolotājs Edgars Bērziņš, kurš ir šī pasākuma galvenais iniciators un vadītājs, un novēlēja veiksmi. Konkurss 5 gadu laikā ir kļuvis tik populārs, ka šogad piedalījās 41 komanda no 20 skolām. Ieradušies bija pat skolēni no Dundagas, Smiltenes un Varakļāniem, konkursā pārstāvot visus Latvijas kultūrvēsturiskos novadus.


Iepriekš bija zināmas tēmas, par ko gatavoties: gadskārtas un ieražu svētki (6.-7. klase), jaunlatvieši un Jaunā strāva (8.-9. klase), Kurzemes – Zemgales hercogiste (10.-12. klase).
Dalībnieku komandas bija sadalītas trīs vecumu grupās – 6. – 7., 8.-9. un 10. - 12. klase. Komandas tika vērtētas pēc 3 rādītājiem: ātrums, komandas uzdevumu izpilde un kapteiņa uzdevums. Mēs savā grupā ieguvām 3. vietu.
No mūsu skolas vēl brauca 2 komandas: 7. klases skolnieces Elza Ivanova, Luīze Liepiņa, Tīna Zaščerinska un Endija Kapele, kā arī 12. klases skolēni Edīte Grigalovičina, Kristiāns Dimitrijevs, Armands Aivis Gorbačovs un Artūrs Zastupņevičs.
Konkurss norisinājās 3 stundas. Pēc tā bija iespēja paēst gardās skolas pusdienas, kā arī bija iespēja doties vietējo jauniešu vadītajā ekskursijā pa Pļaviņām. Vēlāk notika apbalvošana, no kuras mājās devāmies gandarītas par paveikto darbu. Paldies pasākuma rīkotājiem un mūsu skolotājai Lijai Saldoverei!

Trīna Pavloviča, Samanta Cvetkova, Marta Ragele, Paula Skadiņa,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 9. klases skolnieces

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi