Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

13. septembrī 10. klasei bija iesvētības. Tās saliedē klasi, ir iespēja jautri pavadīt laiku, jo tas gan motivē skolēnus pildīt dažādus sarežģītus uzdevumus, gan arī iesāk mācību gadu radošā veidā.
Lai gan iesvētības sākās pirmdienā, jau iepriekš uzzinājām, ka tiks uzstādīti noteikumi. No pirmdienas līdz piektdienai mums bija jāģērbjas pēc divpadsmito noteikumiem. Uzzinot tos, steigšu domājām, ko vilksim. Katras dienas vakarā klases grupā dalījāmies ar idejām un padomiem, ko labāk vilkt.
Katru dienu daudzi 10. klases skolēni neieradās skolā laikus, tas ir, plkst. 8.30, vai neatdeva 12. klasei savu mobilo tālruni, tāpēc ieguva soda punktus, kurus vēlāk mēģināja izpirkt ar kukuļiem.


Pirmdienā laikam bija visvieglāk, jo mūsu uzdevumus bija saģērbties ar vīlēm uz āru. Ar šo uzdevumu tikām galā visi, taču dienas beigās izlēmām pārģērbties, un diemžēl mūs pieķēra. Par uzdevumu nepildīšanu pienācās soda punkti. Otrdienas tēma bija saģērbties vasarīgi. Trešdien jau palika grūtāk - mums vajadzēja iejusties savas nākotnes profesijas tēlā. Ceturtdiena bija visamizantākā, jo meitenēm vajadzēja pārģērbties par opīšiem, bet zēniem par omītēm.
Piektdiena – lielā iesvētību diena, tajā skolā obligāti bija jāierodas pašdarinātos priekšautos un “krokšos”, Diena norisinājās jautrā gaisotnē, jo 12. klase bija sagatavojusi patiešām izaicinošus pārbaudījumus. Ar pieaugušo “DipDap” divriteni apbraucot divus apļus ap skolu, iesildījāmies nākamajiem pārbaudījumiem – “garšīgo” (par soda punktiem nopelnīto) kokteiļu baudīšanai, apslēpto dārgumu meklēšanai, sīpolu glābšanai tomātu ūdenī, mēģināšanai padzerties no glāzes, kura bija iestiprināta īpašā koka iekārtā, kā arī šļūkšanai pa slapjo kalniņu.
Mūsuprāt, šis pasākums bija ļoti interesanti pārdomāts un piepildīts. Tradicionālā zvēresta vietā gan dziedājām pašu sarakstīto cildinājuma dziesmu 12. klasei.
Šīs iesvētības noteikti paliks atmiņā. Mēs ne tikai labi pavadījām laiku ar klasi, bet arī ar divpadsmitajiem. Šādi pasākumi atsvaidzina skolas ikdienu un piešķir smaidu visai dienai.
Pilntiesīgie vidusskolēni -10. klases skolēni

ozio_gallery_nano

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi