Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Lauris, Norberts

27. septembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā notika „Olimpiskā diena 2019”. Pasākumā piedalījās visu klašu skolēni, sadalīti 2 grupās. Katram skolēnam bija jāveic šajā gadā sagatavotie vingrinājumi. Tos vadīja skolotāja Gundega Klibiķe. Visi savās iespēju robežās centās atdarināt uz ekrāna projicētās kustības.
Tad Salas vidusskolas sporta skolotāja Pētera Krastiņa vadībā uzzinājām vairāk par to, kas mūsu ķermenim vajadzīgs, lai tas būtu skaists, vesels un stiprs. Pēteris Krastiņš klātesošos iepazīstināja ar kustināciju, kas ir kampaņa ar mērķi mudināt sabiedrību vairāk kustēties. Tika parādīti konkrēti vingrojumu kompleksi, kas nodrošina cilvēka koordināciju, veiklību un nostiprina muskuļus. Vispirms tika nostiprināta stāja, gaita, tad muguras un vēdera preses muskulatūra, kā arī tricepsi un augšstilbi. Skolēni ar interesi veica kustinācijas aktivitātes.
Dienas noslēgumā sporta stadionā notika „Sprinta dienas” sacensības sadarbībā ar Aizkraukles novada sporta skolu.
10. klases skolēni

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi