Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

29. oktobrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā ar nodarbībām viesojās personības izaugsmes projektu koordinators Kristaps Kravalis. Tas vien, ka 27 gadus vecais puisis spējīgs dot padomus enerģijas atjaunošanā, ir Kristapa sastapšanas vērts.
Pats Kristaps saka: „Nekad neesmu par jaunu, lai mācītu, nekad par vēlu, lai mācītos.”


9.-12.klases skolēniem notika nodarbība „Pretstraumētāji: 7 panākumiem bagāti jauniešu principi.”
Nodarbībā skolotājiem „Pirms sēj citos, sēj sevĪ” runāja par rīta un vakara rituālu nozīmi, kā arī par pasīvo un aktīvo atjaunošanos.
"Ja gribi parūpēties par bērnu, vispirms parūpējies par sevi" – šo nodarbību apmeklēja vecāki, arī viņi dzirdēja par enerģiju kā vērtīgu resursu gan savas dzīves kvalitātes, gan ģimenes attiecību uzlabošanā.
Vēlāk skolas vecāku sapulcē vecāki uzklausīja Skolas padomes priekšsēdētājas Ivetas Muraškas informāciju par izdarīto un notika Skolas padomei izvirzīto kandidātu apstiprināšana.
Visi nodarbību apmeklētāji tikšanos ar Kristapu Kravali uzskatīja ne vien par vērtīgu, bet arī par noderīgu, jo tika doti reāli padomi, kā palīdzēt sev. Sadarbība ar Kristapu Kravali 2. pusgadā turpināsies.
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi