Vārda dienu šodien svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs

11. novembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā notika Latvijas armijas simtgadei veltīta ierindas skate. Skate tika organizēta, sadarbojoties Zemessardzes 55. kājnieku bataljonam.
Ierindas skatē tika vērtēta komandiera darbība, stāšanās ierindā, pagriezieni uz vietas, pieiešana pie komandiera, klases soļošana kustībā, pagriezieni kustībā (tikai vecākajai klašu grupai), sveicināšana kustībā, dziesma, apstāšanās pēc kustības un vienots noformējums.

Paldies Zemessardzes 55. kājnieku bataljona kaprālim Klāvam Bajinskim un zemessargiem, kas 2 nedēļas iepriekš skolas Svinību zālē bija ieradies ar vingrinājumu paraugdemonstrējumiem ierindas skatei.
Šogad paši pēc savas vēlmes ierindas skatē soļoja 1. klases skolēni. 1.- 4. klašu grupā 1. vietu ieguva 3. klases komanda (komandieris Dominiks Kippari), 5.-8. klašu grupā 1. vieta tika izcīnīta 6. klasei (komandieris Kaspars Vasiļjevs), 9.-12. klašu grupā 1. vieta tika iegūta apvienotajai 10., 11. klases komandai, kuru komandēja Monta Apeināne.
22. novembrī Pļaviņu novada ģimnāzijā starpnovadu ierindas skatē mūsu skolu pārstāvēs 6. un apvienotā 10., 11. klases komanda.
Paldies klašu audzinātājiem par ieguldīto laiku, mēģinot un saliedējot savas klases skolēnus!
Pēcpusdienā Neretas kultūras namā baudījām vīru kopas „Vilki” patriotisko un izglītojošo koncertu. Pēc tā devāmies lāpu gājienā uz Ķesteru kapsētu, kur tika godināti divi Lāčplēša ordeņa kavalieri.
Gaidīsim uz valsts svētku koncertu “Latvietis Latviju sirdī nes” 15. novembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā!
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja