Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Valts, Rinalds, Rinalda

Ziemassvētku gaidīšana Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā vienmēr ir darbīgs laiks. Svarīgākais – pēc iespējas labāk nokārtot beidzamos pārbaudes darbus. Taču ir arī tādi darbi, kam ir tradīciju spēks. 

3. decembrī pie skolas tika iedegta Ziemassvētku eglīte, pie tās pirmos Ziemassvētku lasījumus piedāvāja 12. klase. Pie sudrabegles tika noliktas aizdegtās svecītes. Direktore sveica ciemiņus – Neretas novada matemātikas olimpiādes dalībniekus.


Šāda olimpiāde notiek 19. gadu. Šogad sacentās Viesītes, Aknīstes un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas un Mazzalves pamatskolas labākie matemātiķi, kopā 36 pamatskolas skolēni. Neretas skolotājas Inta Vasariņa, Sarmīte Sniķere un Modra Reizniece arī šoreiz bija sagatavojušas ar reālo dzīvi saistītus uzdevumus, kas balstīti uz jēgpilnu lasītprasmi. Uzdevumi atbilda pamatizglītības standartam.
1. vietu ieguva Artūrs Bruņenieks, Linards Aldiņš, Līga Andersiņa, Mārcis Prodnieks, Paula Eglīte un Karīna Griķe. 2. vieta piešķirta Reinim Rugainim, Elīnai Regutei, Elīzai Līcei, Ingunai Saknei, Andīnei Adelīnai Behterevai, Nikam Linmeijeram un Kristam Murānam. 3. vieta ir Artūram Brunovskim, Ralfam Mārtiņam Ločam, Viktorijai Baltacei, Zandai Zariņai, Raivo Sprostiņam, Paulai Emīlijai Grauziņai, Ivetai Elksnei un Kristai Dzikovičai.
Paldies kaimiņskolu matemātikas skolotājām par olimpiādes darbu labošanu!
Šonedēļ skolas logos parādās baznīcas, mājas, egles un, protams, kupenas. Ir skaisti! Siltumu, mīļumu radām paši.
Dace Kronīte
Foto Rita Trukša

ozio_gallery_nano

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi