Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Gada izskaņā noslēdzies jau trešais konkurss “Radošā Zemgale”, ko organizē Zemgales uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Junior Achievement – Young Enterprise Latvija, Zemgales pašvaldībām, izglītības iestādēm un reģiona uzņēmējiem – konkursa uzdevumu devējiem.

Šogad konkursam uzdevumus piedāvāja 11 dažādu nozaru Zemgales reģiona uzņēmēji – SIA Gusto, SIA Picu darbnīca, SIA IMIga, SIA MILZU!, Biedrība “Ūsiņš”, Elejas gardumu namiņš, SIA Saules alpakas, ZS “Aveņi”, kā arī uzņēmējas Sandra Latiša, Zanda Ragele un Iluta Straģe.
Konkursā piedalījās 400 audzēkņi no 20 skolām, iesniedzot 152 darbus. Organizētāji priecājas par skolēnu aktivitāti, dažādajām pieejām un kvalitatīvajiem rezultātiem, tāpat tika slavēta skolēnu spēja sadarboties komandā, deleģēt uzdevumus un strādāt, lai sasniegtu vienu rezultātu.
10.-12. klašu vecuma grupā  laureāti ir mūsu skolas 10. klases skolēnu komanda (Zita Tihonova-specbalva, Luīze Liepiņa, Markuss, Tīna, Endija), veidojot logo uzņēmumam "Saules alpakas".
7.-9. klašu grupā laureāti ir mūsu skolas 9. klases skolēnu komanda (Raivo Sprostiņš, Emīls Strautiņš, Sanija Girgensone- īpaša uzslava, Andīne Behtereva, Ronalds Krjahovs), veidojot logo uzņēmējai Zandai Ragelei.
Priecājamies par mūsu skolas jauniešu aktivitāti un sasniegumiem!
Vairāk par konkursu: Paziņoti konkursa “Radošā Zemgale” uzvarētāji - Zemgales Uzņēmējdarbības Centrs

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi