Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Beāte, Beatrise

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā ir tradīcija sveikt, pārsteigt un iepriecināt skolotājus piektdienā pirms Skolotāju dienas, kas tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā. Skolotājiem svētkus parasti rīko tieši 11. klases skolēni, katru gadu izdomājot ko interesantu. Šī gada 11. klase skolotājus uzņēma pašu izveidotā “kafejnīcā”.

Lasīt tālāk ...

Atskatoties uz 2019. gada jaukajām atmiņām par ZZ Čempionātu, vēlējāmies arī šajā gadā piedalīties. Diemžēl lielais Čempionāts maijā nenotika vīrusa radīto ierobežojumu dēļ, toties septembrī bija iespēja tikt uz ZZ Čempionāta klašu dienām.
Lai tiktu uz šo piedzīvojumu, klases komandai vajadzēja izveidot 3 memes (jokus) saistībā ar kampaņu “Spēks pateikt NĒ”, uztaisīt TikToku un neparastu klases bildi. Tā kā šo visu veiksmīgi izdarījām, bijām viena no 40 laimīgajām klasēm, kas tika uz pasākumu.

Lasīt tālāk ...

Jau ceturto gadu septiņiem vidusskolēniem – Montai Apeinānei, Kārlim Plusniņam, Samantai Cvetkovai, Trīnai Pavlovičai, Martai Ragelei un Kristīnei Boldaševičai – bija iespēja saņemt Neretas novada uzņēmēju stipendijas par labām sekmēm, panākumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, sporta sacensībās un aktīvu darbību ārpusskolas aktivitātēs. Seši skolēni saņēma pilnās stipendijas, bet viens – veicināšanas stipendiju. Seši skolēni stipendiju saņēma jau atkārtoti, bet 10. klases skolniece Kristīne – pirmo reizi.

Lasīt tālāk ...

Ceturtdien, saulainā 24. septembra dienā, mēs, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa 4.klases skolēni, devāmies ciemos uz Neretas pagasta zemnieku saimniecību “Čaidāni”. Gan braucām vecāku automašīnās, gan gājām kājām. Ejot vērojām skaisti iekoptos laukus, ganības ar lopiem un sajutām rudens brieduma smaržu.

Lauku saimniecībā mūs sagaidīja brīnišķīgi saimnieki - mūsu klases skolnieces Madaras Leites ģimene. Lai apskatītu fermu, mēs ietērpāmies speciālos tērpos. Cik amizanti un smieklīgi izskatījāmies! Madaras mamma Gunita izrādīja plašo un moderno fermu, kurā bija lielas un mazas, raibas un ne tik raibas govis. Vectēvs Raimonds iepazīstināja mūs ar gudro robotu, kurš bez cilvēka līdzdalības prot izslaukt gotiņas. Lai atvieglotu cilvēku darbu, daudzas lietas ir mehanizētas, visu notiekošo fermā var vērot video kamerās.
Zēni bija sajūsmā par lielajiem traktoriem, kuros viņi varēja iejusties vadītāja lomā. Īpaši Džastins izrādīja lielu prieku un interesi par tehniku. Nākotnē daudzi gribētu apgūt prasmi braukt ar modernajiem traktoriem.

Lasīt tālāk ...

Skolā par tradīciju izveidojusies 10. klases uzņemšana vidusskolā. Gadu gaitā tā mainījusies, taču prāta un izturības pārbaudījumi allaž bijuši pasākumu sastāvdaļa. Šogad 12. klases skolēni sagatavoja aktivitātes visai nedēļai. Nedēļas tēma “Profesijas”.

Pirmdien 10. klases skolēni iejutās pavāru lomās. Bija padomāts par apģērbu, aksesuāriem. Pusdienas bija jāēd ar irbulīšiem un jāsagatavo lavašs divpadsmitajiem.

Lasīt tālāk ...

23. septembrī augstskolā Turība notika pirmā “Panākumu universitātes” nodarbība, kurā piedalījās septiņi 12. klases skolēni. Jaunais mācību cēliens iesākās mazliet neparasti, ievērojot “covid 19” noteikumus, klātienē piedalījās tikai puse nodarbību dalībnieku.
Pirmā šī mācību gada nodarbība iesākās ļoti svinīgi un iedvesmojoši. To atklāja Valsts prezidents Egils Levits. Prezidents pastāstīja par savu dzīves un darba pieredzi, uzsverot nepieciešamību izmantot iespējas un nebaidīties uzsākt ko jaunu, gūt pieredzi un mācīties. Novēlēja jauniešiem izdarīt pareizās izvēles nākotnē.

Lasīt tālāk ...

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi