Vārda dienu šodien svin: Lida, Lidija

Ir mirklis pirms Ziemassvētkiem un skolēnu brīvdienām. Liela rosība klasēs. Piparkūku smarža, eglītēs iedegas gaismiņas.

21. decembrī skolēni pulcējas klašu eglītēs kopīgā atskatā uz aizvadīto gadu. Vislielākais gandarījums tiem , kuri saņem atzinības par savu lielisko sniegumu mācībās.
20.decembrī Jāņa Jaunsudrabiņa Neretas vidusskolas skolotāji ir pirmie, kuri bauda tapušo Ziemassvētku koncerta videoierakstu. Koncertu atklāj skolas domes jaunieši, līdz ar eglītēs iekārto spožo bumbuli aicinot ticēt Ziemassvētku brīnumam, sacīt labus vārdus, ticēt savu sapņu piepildījumam. Savus vēlējumus svētkos izsaka arī klašu pārstāvji, gan priecējot ar skaistām dziesmām, gan skandējot latviešu autoru dzejas rindas.
Koncerta noslēgumā skolas direktore V. Trukša pateicas darbiniekiem, pedagogiem, skolēniem, skolēnu vecākiem, novēlot svētkus sagaidīt ar ticību un cerību.

Gada izskaņā noslēdzies jau trešais konkurss “Radošā Zemgale”, ko organizē Zemgales uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Junior Achievement – Young Enterprise Latvija, Zemgales pašvaldībām, izglītības iestādēm un reģiona uzņēmējiem – konkursa uzdevumu devējiem.

Lasīt tālāk ...

Kad tuvojas Ziemassvētki, mūs pārņem gaidas pēc kaut kā skaista, laba, brīnumaina. Bet brīnumus jau mēs radām paši. Viens no tādiem brīnumiem ir svētku noskaņas radīšana apkārtējā vidē, arī mūsu otrajās mājās- skolā.

Arī Jāņa Jaunsudrabiņa Neretas vidusskola saposusies Ziemassvētkiem. Zaļas egles, sniegavīri, eņģeļi, zvani, sniegpārslas un sniega pikas rotā gan skolas logus, gan klašu durvis. Bet gaismu sirdīs ielej un uz pārdomām rosina skolas lielais adventes vainags.
,, Man patīk piedalīties Ziemassvētku pasākumos, patīk rotāt klasi, patīk veidot dekorācijas. Tad mēs esam kopā. Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir burvīgs, ’’ teic 7.klases skolniece Alise.
,, Ejot pa skolas gaiteņiem, pārņem svinīga sajūta, jo skan Ziemassvētku dziesmas, adventes vainagā deg baltas sveces, visu telpu durvis ir izrotātas,’’ turpina Elīna.
Viens no svētku brīnumiem ir īstenojies- visapkārt ir gaiši un omulīgi.