Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Zelma, Zemgus, Virma

4. jūnija pēcpusdienā deviņi Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas jaunieši uzsāka ,, lidojumu pretim sapnim”. Jau skolas kāpnēs jauniešus un viesus sagaidīja sapņu ķērāji, lai par saviem sapņiem liktu padomāt ne tikai vidusskolas beidzējiem, bet arī sveicējiem.
Skolas direktore Viktorija Trukša pateicās jauniešiem par ieguldījumu skolas dzīves bagātināšanā. Jauniešiem tika veltīts daudz labu vārdu par labām un izcilām sekmēm, darbošanos skolas pašpārvaldē, sasniegumiem olimpiādēs un konkursos, sportā, radošumu, raitu dejas soli, dziesmuprieku.

Lasīt tālāk ...

20. maijs. 4. klases skolēniem šodien ilgi gaidītā ekskursija. Ilgi gaidītais saules siltums arī, saplaucējot ābeles, ceriņus un pļavas. Gaisā smaržo pavasaris!
Ekskursijā ciemojamies Rites pagasta Zoodārzā, kur laipnā saimniece izrāda savus saimniecībā mītošos dzīvniekus: kaziņas, poniju, trušus, pinkainu cūku, aitas, balto vērsīti, jūrascūciņas, strausu, dažādas vistas un gaiļus.

Lasīt tālāk ...

Ilgi gaidītais mācību gada noslēgums klāt. 30.maijā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas saime pulcējās skolas zālē, lai ieskandētu vasaru- sauli, atpūtu, piedzīvojumus, mieru…

Skolas direktore Viktorija Trukša pateicās skolēniem un darbiniekiem par izturību un godprātīgu darbu, vēlēja atpūsties, uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam un lietderīgi izmantot vasaras brīvdienas.
Un tad varējām ļauties mūzikas skaņu burvībai. Skolā viesojās Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Viesītes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi. Baudījām gan vijoles un trompetes skaņas, gan klavierspēli. Dzirdējām Raimonda Paula un Arvīda Žilinska dziesmas, kā arī dziesmu no grupas ABBA repertuāra.
Arī viesi vēlēja saulainu un bagātu vasaru.

30.maijā pulksten 11.00 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēni pulcējās stadionā un skolas priekšā, lai jautrā, draudzīgā noskaņojumā un sportiskā garā aizvadītu pirmspēdējo skolas dienu.
1.-4. klašu skolēniem pirmais uzdevums bija fotoorientēšanās Neretā. Skolēniem kopā ar audzinātājiem 70 minūšu laikā pēc fotogrāfijām bija jāatpazīst divdesmit pieci Neretā zināmi objekti, jāizstrādā maršruts, kādā objektus apmeklēs , un pie tiem jānofotografējas. Bija arī objekti, piemēram, bērnudārzs, pagasta pārvalde, sociālās aprūpes centrs, kultūras nams, policija un ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kuros bija jānofotografējas kopā ar kādu no darbiniekiem.

Lasīt tālāk ...

14.maijā skolas kolektīvs pulcējās, lai pēc svinīgās līnijas iezvanītu pēdējo mācību stundu 12.klases audzēkņiem.
Liekas tik nesen, 1.septembrī, 12.klases jauniešiem pie rokas , vēl pavisam bikli skolas saimei pievienojās pirmklasnieki . Nu skolas direktore V. Trukša aicināja pirmklasniekus ievest zālē 12.klasi.

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi