Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Gadskārtējo Dzejas dienu Latvijā devīze šogad - ,,Dzeja vieno’’. Ar šādu interesentus vienojošu brīdi 12.septembrī aizsākās rīts Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā.
Skolēni un pedagogi pulcējās skolas gaitenī un uz kāpnēm, lai skolu piepildītu dzeja.

Lasīt tālāk ...

2.septembrī 10.klases skolēni apmeklēja keramiķes Zandas Rageles meistardarbnīcu Kalna Gribacānos. Pirms praktiskās nodarbības skolēni iepazinās ar mākslinieces veidotajiem darbiem izstāžu zālē.
Keramiķes Zandas iedrošināti, skolēni no māla veidoja tējas trauciņus, podiņus, dekorus un šķīvjus. Pēc izveidoto trauku apdedzināšanas krāsnī skolēni saņems tos savā īpašumā.
Nodarbība Kalna Gribacānu meistardarbnīcā bija balva par iepriekšējā mācību gadā gūto uzvaru konkursā “Radošā Zemgale”, kuru organizēja Zemgales uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Junior Achievement-Young Enterprise Latvija, Zemgales pašvaldībām, uzņēmējiem un izglītības iestādēm.

Pirmās mācību gada dienas tradicionāli kļuvušas par adaptācijas dienām, kuru laikā skolēni iepazītas ar skolu, skolotājiem, skolas kārtības noteikumiem, ar jaunās mācību situācijas savdabībām. Klasēs notiek pirmās klases stundas un citi pasākumi.

Lasīt tālāk ...

Ar krāsainām gladiolām un dālijām skolēnu rokās skolā ienācis Septembris. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā savas pirmās skolas durvis vēra 16 pirmklasnieki, kurus skolas gaitās pavadīs audzinātājas Daira Osīte.

Lasīt tālāk ...

4. jūnija pēcpusdienā deviņi Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas jaunieši uzsāka ,, lidojumu pretim sapnim”. Jau skolas kāpnēs jauniešus un viesus sagaidīja sapņu ķērāji, lai par saviem sapņiem liktu padomāt ne tikai vidusskolas beidzējiem, bet arī sveicējiem.
Skolas direktore Viktorija Trukša pateicās jauniešiem par ieguldījumu skolas dzīves bagātināšanā. Jauniešiem tika veltīts daudz labu vārdu par labām un izcilām sekmēm, darbošanos skolas pašpārvaldē, sasniegumiem olimpiādēs un konkursos, sportā, radošumu, raitu dejas soli, dziesmuprieku.

Lasīt tālāk ...

20. maijs. 4. klases skolēniem šodien ilgi gaidītā ekskursija. Ilgi gaidītais saules siltums arī, saplaucējot ābeles, ceriņus un pļavas. Gaisā smaržo pavasaris!
Ekskursijā ciemojamies Rites pagasta Zoodārzā, kur laipnā saimniece izrāda savus saimniecībā mītošos dzīvniekus: kaziņas, poniju, trušus, pinkainu cūku, aitas, balto vērsīti, jūrascūciņas, strausu, dažādas vistas un gaiļus.

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi