Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

4. decembrī skolā notika interaktīva nodarbība 7., 8. klašu skolēniem, kuru vadīja Latvijas Ornitoloģijas biedrības ornitologs Agnis Bušs.
Iedomājies, ka mežs ir pilsēta. Mežs ir mājas daudzām dzīvām radībām. Tā patiešām ir. Un jo vecāka ir šī pilsēta, jo interesantāka un vērtīgāka. Tajā redzamas un atrodamas ļoti īpašas, pat gadu simtiem senas būves, kuras līdzinās arhitektūras pieminekļiem - gan kultūrai, gan dzīvošanai, gan saimniekošanai. Ir arī pavisam jaunas un spožas. Tādā senā pilsētā teju ikviens var atrast vietu atbilstoši savām prasībām un interesēm. Tāpat ir ar mežu - jo vecāks tas ir, jo daudzveidīgāks, slēpjot sevī plašas iespējas patverties dzīvajam. Viena no šādām daudzveidības mājām ir dobumainie koki.
Šī bija interesanta stunda par dabu mums apkārt, par tās saudzēšanu un saglabāšanu. Skolēni uzzināja un nostiprināja savas zināšanas par putniem, kuri par savām mājvietām izvēlas vecus kokus. Ornitologs pastāstīja par savu pieredzi un to, kā kļuvis par ornitoloģu.
Dabas stunda notika ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansējumu.

ozio_gallery_nano

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi