Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

Laiks starp sudrabegles iedegšanu pie skolas un skolā, Svinību zālē, šogad aizritēja ļoti ātri. Turpinot senu tradīciju, otrdienās skanēja Ziemassvētku lasījumi: pirmajos 12. klase sveica Adventē ārā, pie egles, 11. klase otros noturēja 2. stāva gaitenī, trešajos 10. klase aicināja Svinību zālē, pie sudrabegles, kur dzirdējām H. K. Andersena pasaku „Meitene ar sērkociņiem” un kur tikām aicināti saglabāt savu Ziemassvētku sapni.


18. decembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas audzēkņi ar ziemas krājumiem, pašgatavotiem apsveikumiem un koncertu apmeklēja Neretas SAC.
19. decembrī Svinību zālē iebrauca 4 ziemeļbriežu pajūgi. Direktores rakstītais vēstījums bija veltīts 67 mazajiem briedīšiem, viņu vadītājām un pasākuma „Ziemassvētki sabraukuši rakstītām kamanām…” apmeklētājiem. Direktores vietniece Viktorija Trukša izsniedza pateicības tiem skolēniem, kas 1. semestri beidza ar labām un teicamām sekmēm. Ziemeļbriedīši parādīja, ko iemācījušies skolā līdz Ziemassvētkiem: uzstājās 1.-2. un 3.-4. klases tautu deju kolektīvs, moderno deju dejotāji, ansamblis un runātāji. Ar kopīgo dziesmu „Zvaniņš skan” tika ieskandināti Ziemassvētki.
20. decembrī notika Ziemassvētku ieskaņas koncerts „Gaisma no sirds”. Direktore pateicās Budru ģimenei pat uzdāvāto Ziemassvētku rotu – baltegli -, kas rotā Svinību zāli. Lampiņas eglē tradicionāli iededzina tas 12. klases skolēns, kam ir augstākais vidējais vērtējums 1. semestrī, šogad to nopelnījusi Signe Budre. Pateicības par labām un teicamām sekmēm saņēma 5. – 12. klases skolēni, katrs no viņiem iededza „dzīvo” svecīti eglē. Sirsnīgu Ziemassvētku noskaņu uzbūra koris, vokāli instrumentālais ansamblis un dziedātājas Trīna, Samanta, Melānija un Katrīna, 5. – 9. un 10. – 12. klases tautu deju kolektīvs, kā arī runātāji. Iedegto svecīšu gaismā koncerta izskaņā dzeju runāja skolas darbinieki – mammas un tētis, vecmāmiņa - ar saviem bērniem un mazdēlu.
Tiksimies Jaungada karnevālā 17. janvārī!
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

ozio_gallery_nano

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi