Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

No 14. janvāra atvērta skolēnu pieteikšanās ikgadējai "Junior Achievement Latvia" ("JA Latvia") karjeras izglītības programmai “Ēnu diena”, kura norisināsies 12. februārī. “Ēnu dienas” tēma ir perspektīvās profesijas, kuras nākotnē saskaņā ar šī brīža darba tirgus prognozēm būs pieprasītākas nekā tajās pieejamo speciālistu skaits. Tās ir profesijas tādās nozarēs kā dabas zinātnes, matemātika, informācijas tehnoloģijas, inženierzinātnes, ražošana, būvniecība un veselības aprūpe.  "JA Latvia" vadītājs Jānis Krievāns uzsvēra, ka “Ēnu diena” ne tikai saved kopā uzņēmumu ar potenciālo darbinieku, bet var dot nozīmīgu pienesumu valsts tautsaimniecības attīstībai. “Ēnu” devēju un ēnotāju sastapšanās notiek karjeras portālā "enudiena.lv". No 2019. gada 12. decembra savas vakances reģistrēt ir sākuši ēnu devēji un uz šo brīdi skolēnu izvēlei jau ir pieejamas 2300 dažādas vakances. 

 

Ēnotāji piesakās uz vakancēm:
14.01. - 20.01.
24.01. - 27.01.
31.01. - 03.02.
Nejaušais ēnotājs: 07.02.
1.posms - sagatavošanās darbi Ēnu dienai
Pirms sāc pieteikties vakancēm, izvērtē savu profilu, vai visa informācija ir aktuāla un atjaunota, kā arī piedomā, ko norādīt pie ārpusskolas aktivitātēm un prasmēm, jo Ēnu devēji varēs redzēt Tavu profilu. 
Iepazīsties ar plašo vakanču piedāvājumu un interesējošās vakances pievieno saviem favorītiem.
2.posms – pieteikšanās vēlamajai vakancei
Vienlaicīgi piesakies tikai uz 1 vakanci, rakstot Ēnu devējam Motivācijas vēstuli.
Motivācijas vēstulē pamato savu vēlmi ēnot konkrēto profesiju pie konkrētā Ēnu devēja un kāpēc viņam būtu jāizvēlas tieši Tevi. Atceries, ka Tava motivācija būs galvenais atlases kritērijs, pēc kura Ēnu devējs izvēlēsies savas ēnas. 
Ja Ēnu devējs Tevi apstiprina, tad  apsveicam ar iegūto Ēnošanas vietu! Ja Ēnu devējs Tevi neapstiprina, neuztraucies, Tev būs iespēja pieteikties jaunai vakancei nākamajā Ēnu dienas pieteikšanās kārtā.
3.pieteikšanās kārta ir no 31.janvāra līdz 3.februārim. 
Ēnu devējam pieteikumu apstiprināšana jāveic no 4. līdz 6.februārim.
Ja Ēnu devējs Tevi apstiprina, tad  apsveicam ar iegūto Ēnošanas vietu! Ja Ēnu devējs Tevi neapstiprina, Tev ir iespēja kļūt par Nejaušo Ēnotāju.

Nejaušais Ēnotājs - 7. februārī
Kļūstot par Nejaušo Ēnotāju, Tev tiek dota iespēja izvēlēties vienu no piedāvātajām brīvajām Ēnu devēju vakancēm. Tu automātiski kļūsi par šī Ēnu devēja Ēnotāju. Šajā kārtā piedalās tikai tie Ēnu devēji, kam palikušas neaizpildītas vakances un kas ir izvēlējušies piedalīties Nejaušajā Ēnotājā.
Ja neatrodi sev interesējošo vakanci, uzņemies iniciatīvu un sarunā pats savu Ēnu devēju!

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi