Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

Atskatoties uz 2019. gada jaukajām atmiņām par ZZ Čempionātu, vēlējāmies arī šajā gadā piedalīties. Diemžēl lielais Čempionāts maijā nenotika vīrusa radīto ierobežojumu dēļ, toties septembrī bija iespēja tikt uz ZZ Čempionāta klašu dienām.
Lai tiktu uz šo piedzīvojumu, klases komandai vajadzēja izveidot 3 memes (jokus) saistībā ar kampaņu “Spēks pateikt NĒ”, uztaisīt TikToku un neparastu klases bildi. Tā kā šo visu veiksmīgi izdarījām, bijām viena no 40 laimīgajām klasēm, kas tika uz pasākumu.


Jau agri piektdienas rītā braucām uz Olaines novadu. Sākumā noskaņojums bija bailīgs, likāmies mazi un nevarīgi salīdzinājumā ar citiem.
Uzzinājām, ka mums un vēl 3 klasēm būs jāizpilda 5 uzdevumi, lai tiktu pie balvas, kas atradās ar atslēgām aizslēgtā lādē. Katru klasi pavadīja mentori.
Pirmais uzdevums bija orientēšanās (https://failiem.lv/u/27e6qvwz) (šis links derīgs vēl apmēram mēnesi). Planšetēs, ko mums iedeva, bija dotas vietas, līdz kurām mums bija jāskrien un jāuztaisa interesantas fotogrāfijas. Kārlis: “Lai arī mēs piedalījāmies pa pāriem, bija svarīgi izpalīdzēt klasesbiedriem, lai visi finišētu laikā”.
Kopīgi paēduši pusdienas, bijām gatavi nākamajam uzdevumam. Mums bija jāsadalās pa pāriem un jāmeklē kodi, pēc tam ar rāciju palīdzību jānodod tie citiem. Apmaiņā pret kodiem ieguvām produktus pankūku cepšanai. Par šo uzdevumu Nils bija īpaši priecīgs, jo iemācījās gatavot garšīgas pankūkas.
Trešajā uzdevumā daudziem bija jāpārvar bailes no augstuma. Diviem pāriem vajadzēja rāpties augstā stabā, ko pārējie turēja. Staba galā uz astoņstūra pārim jāsadodas rokās un tās jāiztaisno. Lielisks uzticības vingrinājums. Diviem citiem pāriem ar pārējo palīdzību bija jāuzbūvē tornis no lieliem domino klucīšiem, tad jānostājas torņa galā.
Grūtības sagādāja uzdevums, kur mums ar dēlīšu palīdzību pa purvu bija jānokļūst līdz drošības salai, jāsavāc bumbiņas un tās jānogādā uz citu drošības salu.
Pēdējā uzdevumā tika pārbaudītas izdzīvošanas prasmes. Iemācījāmies izfiltrēt netīru ūdeni, kuru kādam pēc filtrācijas vajadzēja pagaršot, vēl uzzinājām , kā sasiet piecus dažādus mezglus, iekurināt ugunskuru, uzcelt ūdensizturīgu nojumi, nostiprināt cietušā lauzto kāju un viņu paštaisītās nestuvēs nogādāt drošībā. Lai iegūtu nepieciešamos materiālus šīm lietām, pieciem cilvēkiem bija jākarājas gaisā un jāmēģina aizsniegt vajadzīgās lietas, pārējiem jāregulē atrašanās vieta ar trošu un karabīņu palīdzību.
Elvijs: “Laikasptākļi bija lieliski, un grupu vadītāji bija jauki, izpalīdzīgi un atsaucīgi.”
Kristaps: “Šis pasākums ļāva pārbaudīt katram sevi, savas zināšanas, uzdevumi parādīja katra vājās puses un klases saliedētību”.
Elīna: “Vairākās aktivitātēs bija jāuzticas pārējiem, lai nokļūtu pie vēlamā mērķa. Tas parādīja klases sadarbības prasmes un atklāja katra skolēna individuālajās dotības”.
Veiksmīgi izpildījuši visus uzdevumus, kopā ar pārējām klasēm varējām saņemt balvu. Lādē atradās kliņģeri.
Gandarīti par paveikto un pozitīvu emociju pilni devāmies mājās.
12. klase

Vairāk bildes šeit

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi