Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā ir tradīcija sveikt, pārsteigt un iepriecināt skolotājus piektdienā pirms Skolotāju dienas, kas tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā. Skolotājiem svētkus parasti rīko tieši 11. klases skolēni, katru gadu izdomājot ko interesantu. Šī gada 11. klase skolotājus uzņēma pašu izveidotā “kafejnīcā”.

Skolotājiem tika klāti galdiņi ar ziediem un svecēm. Pie brīnišķīga meža noskaņās rotāta bufetes galda varēja izvēlēties gardumus- ābolkūka, kabaču rulete, siera groziņi, kēksiņi, aveņu trauciņi, sukādes un šokolādes konfektes- viss bija jauniešu pašu gatavots! Tomēr pirms cienasta bija mazliet jāpiepūlas. Prasmīgu jauno skolotāju vadībā 13. klase (tā mēs, skolotāji, tikām nosaukti) apguva šobrīd jaunajai paaudzei raksturīgās TikTok dejas, ko mācās, kustības vērojot internetā. Pedagogi varēja pārbaudīt savas zināšanas par jauniešu sarunvalodu, piedaloties testā, līdz ar to iemācoties jaunus vārdus. To, ka peso ir nauda, zināja arī visi skolotāji. Grūtāk gāja ar tādiem vārdiem kā “trigerot”, “napiņš”, “vaibs”, “fleksot”. Tie mūsu ausīm brīžiem skanēja gluži kā ķīniešu valoda.
Kad bijām gan mācījušies, gan baudījuši mājīgas kafejnīcas gaisotni, jautrībai varējām noskatīties skolēnu filmētos video ar mūsu dejošanu TikTok mūzikas pavadībā.
Sirsnīgs paldies 11. klases skolēniem no visiem skolotājiem par jauko pēcpusdienu!
Dita Pavloviča, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja.

Vairāk bildes šeit

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi