Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

Kopš pagājušā gada marta skolas ierastajā kārtībā daudz kas mainījies. Viena no šādām izmaiņām ir visu klātienes olimpiāžu atcelšana. Vizuālās mākslas olimpiādi tās specifikas dēļ īstenot tiešsaistē nav iespējams, tādēļ pagājušajā gadā skolēniem nebija iespējams piedalīties šaj ikgadējā Aizkraukles sadarbības novadu mākslas pasākumā.


Vadot mākslas pulciņa nodarbības, sapratu, ka varam mākslas olimpiādi sarīkot paši savā skolā. Svētku nekad nav par daudz! Skolas vadība šo ideju atbalstīja, arī jaunāko klašu skolotājas piekrita. Tēma- klusās dabas gleznojums no uzstādījuma. Ar visām gaismām un ēnām! Galvenajā lomā- modelis ķirbis. Katra vecuma grupa strādāja aptuveni 2 stundas, gala rezultātā tapa vesels klājiens skaistu klusās dabas gleznojumu 2.,3.,4. un 5. klases mākslinieku izpildījumā. Kopā ar skolotājām Natāliju Grīnvaldi un Dairu Osīti darbus izvērtējām, piešķirot godalgotas vietas un atzinības. Arī paši audzēkņi varēja balsot par darbiem, kuri likās īpaši izdevušies. Uzslavu saņēma katrs mākslinieks, jo katrā gleznā var atrast ko skaistu, īpašu, oriģinālu! Turklāt, lai piedalītos olimpiādē, vajag arī drosmi, uzdrīkstēšanos. Visiem māksliniekiem balvā tika garšīgās "Daba rada" dāvaniņas.
2.-3. klašu grupā 1. vietu izcīnīja Grieta Zālīte, 2. vietu Agnija Kalva- Vaivode un Justīne Jancukoviča, 3. vietu Daniela Jermakova un Katrīna Dābola, atzinību Anna Beļūne un Alise Štāle. 4.-5 klašu grupā “zelta medaļa” Patrikam Punduram un Kitijai Zvilnai, 2. vieta Tabitai Ragelei un Danielai Boldaševičai, 3. vieta Rajanai Al Atribai un Deivam Dardecam. Savukārt atzinība Edgaram Kasparam Joelim un Enijai Mūrniecei.
Vizuālās mākslas skolotāja Dita Pavloviča

Vairāk bildes šeit

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi