Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:

Ilgas stundas pie datora ik dienu- tā ir viena no nopietnākajām attālināto mācību problēmām, no kā var ciest gan fiziskā, gan emocionālā veselība. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas Skolēnu dome piedāvāja lielisku iespēju divu nedēļu garumā piedalīties izaicinājumā “Kustībā!”, lai brīvajā laikā mudinātu skolēnus un skolotājus kustēties. Mobilajā aplikācijā Map My Run tika skaitīti šo divu nedēļu laikā noietie, noskrietie un nosoļotie kilometri. Skolēnu domes jaunieši ieguldīja lielu darbu, lai sagatavotu plakātu, nofilmētu reklāmas video, uzturētu aplikāciju un nepieciešamības gadījumā konsultētu izaicinājuma dalībniekus.


Daudzi dalībnieki tik sirsnīgi aizrāvās ar šo pasākumu, ka uzšķīlās īsts sacensības gars. Cīņas norisinājās līdz pat pēdējās sacensību dienas pusnaktij, kad vēl tika veikti noslēdzošie metri.
Nu izaicinājums "Kustībā!" veiksmīgi beidzies un uzvarētāji apbalvoti! Dalībnieki- 44 skolēni un 19 skolotāji/skolas darbinieki- 2 nedēļu laikā kopskaitā mēroja 5016km!
1. vietu ieguvēji:
Skolotāja Anita Dāldere
Rihards Bokiševs (1.-4. klase)
Mārtiņš Šarkūns (5.-8. klase)
Amanda Regute (9.-12. klase)
2. vietu ieguvēji:
Skolotājs Mairis Dzenis
Kitija Zvilna (1.-4.)
Roberts Mačeks (5.-8.)
Marta Ragele (9.-12.)
3. vietu ieguvēji:
Skolotāja Aija Kalnāre
Justīne Jancukoviča (1.-4.)
Rajana Al Atriba (5.-8.)
Trīna Pavloviča (9.-12.)
Paldies Jēkabpils sporta preču veikalam Fans un keramiķei Zandai Ragelei par lieliskajām balvām!
4.-6. vietu ieguvējiem tika pasniegtas veicināšanas balvas- skolotājiem vietējais medus no 11. klases skolnieces Žaklīnas Staltmanes dravas, bet skolēniem - veselīgs graudu našķis. Paldies divām mūsu skolas skolēnu ģimenēm, kuras to finansiāli atbalstīja.
Rūpējoties par drošu staigāšanu, CSDD visiem izaicinājuma dalībniekiem dāvāja atstarotājus.
Protams, ka galvenais čempions bija tas, kurš ik dienu uzvarēja savu nogurumu, negribēšanu, kūtrumu un devās “Kustībā!”.
Dita Pavloviča, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja, Skolēnu domes konsultante.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi