Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:


Šī gada Dzejas dienas mūsu valstī noritēja ar lielisku moto ,, Dzeja dzīvo!’’ Arī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā septembrī gan mācību stundās, gan pasākumos dzīvoja dzeja. Dzejas dienas aizsākās 9.septembrī ar dzejas vēstnešu ierašanos pirmajā mācību stundā. Patīkami pārsteidza Trīna, Dominiks, Elīna un Niks, ar skaistām dzeju rindām, kuras deva jaukuma sajūtu un labāku noskaņu mūsu dienai.


Literatūras stundās dzejoja gan skolēni, gan skolotājas. Dzeja tapa gan rakstot akrostihu, gan veidojot kolāžas. Skolas dārzā izskanēja 12.klases audzēkņu dzejas lasījumi.
Pēcpusdienā grupa skolēnu ar skolotāju Egiju Apiņu devās uz Ķikšu kapsētu, lai nestu rudenīgu sveicienu Jānim Jaunsudrabiņam, kā arī piedalījās pasākumā Jāņa Jaunsudrabiņa muzejā “Riekstiņi”, kur tikās ar Gunti Laimiņu. Dzejnieks klātesošos dzejas draugus ieprecināja ar saviem dzejoļiem. Gunta Laimiņa ģitārspēles iekustināti, daži sāka dejot. Pārējie mielojās ar saldējumu, ko Dzejas dienu dalībniekiem dāvāja muzeja vadītāja Ilze. Dzejas dienu galveno balvu, grāmatu “Mīlestības pieskāriens” un autogrāfu no paša rakstnieka saņēma Ramona Kazule.

Bildes

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi